Re: Millest on teil Eestis puudus?
Ei saa aru jah. Kas need länkari ja bemmivennad hakkavad seal siis opelitega sõitma ja autod on samal ajal Eestis?
Ei saa aru jah. Kas need länkari ja bemmivennad hakkavad seal siis opelitega sõitma ja autod on samal ajal Eestis?


TC
Comment