Millest on teil Eestis puudus?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ceni
    Jube Noob
    • Feb 2010
    • 110

    #46
    Re: Millest on teil Eestis puudus?

    Ei saa aru jah. Kas need länkari ja bemmivennad hakkavad seal siis opelitega sõitma ja autod on samal ajal Eestis?

    Comment

    • KeRRRt
      Grinder
      • May 2009
      • 774

      #47
      Re: Millest on teil Eestis puudus?

      Algselt postitas Rigged Vaata postitust
      Burger kingi asja veits vaatasin, Eestis seda turustada vist ei saa.
      miks? rootsis ju küll on.

      Comment

      • Kosmonaut
        Grinder
        • Feb 2010
        • 584

        #48
        Re: Millest on teil Eestis puudus?

        Lõbustuspark oleks vägev küll. Isegi mingi väliseestlane tahtis hiljuti plaani teha, investoreid oli aint vaja.
        Sellega tekivad aga need probleemid, et ei ole üldse kindel, kas meil on piisavalt turgu sellise asja jaoks ja muidugi korraliku pargi rajamine võtab metsikult raha.

        A ja nüüd tuli meelde, et päris hea oleks tegelema hakata mingite küünelakkide, lauvärvide jms. Nende valik Eestis on väike ja hinnad ca 3-4 korda kõrgemad kui mujal. Kindlasti oleks ka turgu selleks korralikult. (Tean sest mul tüdruk tellib neid pidevalt USAst).

        Comment

        • BuildUp
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2547

          #49
          Re: Millest on teil Eestis puudus?

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Kas targem ei oleks üldse Soomest osta siis?
          Vahet pole..räägin lihtsalt lambi ideest.

          Comment

          • Ahangama
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 615

            #50
            Re: Millest on teil Eestis puudus?

            Nii, varsti kõigil taskud euro münte täis, ei kujuta ette kui kõva äriplaan siit tuleks aga uuri:
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • MissLiz
              Jube Noob
              • Jul 2009
              • 112

              #51
              Re: Millest on teil Eestis puudus?

              Kosmeetikale oleks kindlasti suuremat turgu vaja. Me naised tellime ikka väga palju kraami välismaalt, sest meie "Ideaalkosmeetikas" on valida umbes 3 lauvärvi, 3 lõhna ja 3 huulepulga vahel :)

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #52
                Re: Millest on teil Eestis puudus?

                Raamatud, nagu juba mainitet. Peale ülikooli sai ülikooli raamatukogule annetatud kümmekond raamatut, mida neil lihtsalt polnud.

                Normaalseid suitse võiks ka saadaval olla: Lucky Strike, Gitanes, Gauloises jnejne.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #53
                  Re: Millest on teil Eestis puudus?

                  Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                  Kvaliteetne kalapüügivarustus. Midagi on, aga valik on ikka väga kehva. Väga paljud tippfirmad üldse esindamata või esindatud ainult 2-3 mudelit.
                  +1 ja täiendaks seda mõtet veel veidi laiemalt korraliku spordi-vabaaja kaupade keskusega. A la Decathlon http://www.decathlon.com/new/index.html (ise käinud Hispaanias Decathlonis - põhimõtteliselt nagu suured ostukeskused, kus laias valikus, mõistliku hinnaga varustus kõikvõimalikke alade, hobide tarvis. Ja seda mitte 200% juurdehindlusega asjad nagu siinsetes poodides).

                  Ja kurat võtaks - IKEA. Mitu otsa teinud Soome kodu sisustamise tarvis ja täislaetud masinaga alati sealt tagasi tulnud. Kusjuures eesti keel IKEAs väga palju kuulda :).

                  Comment

                  • EGERT
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1042

                    #54
                    Re: Millest on teil Eestis puudus?

                    mul tuttav kunagi uuris seda IKEA värki ja ainult 10% vms on frantsiisi peal. Miks nad siia ise laieneda ei taha? Dunno. Aga samas loogiline, baltikumi seltsimees (nende jaoks suvaline idaeuroopa tüüp) käib ikka vajadusel tiiburiga korra üle.

                    Mõtlemiskoht - baltikum on 7M, Poola on 40M (ja CEE kokku ca 100M). Lihtsam on minna 1 suurele turule, kui 3 pisikesele :)

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #55
                      Re: Millest on teil Eestis puudus?

                      Algselt postitas Ahangama Vaata postitust
                      Nii, varsti kõigil taskud euro münte täis, ei kujuta ette kui kõva äriplaan siit tuleks aga uuri:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      super ideed !!!
                      need joogiautomaadid võiks kaubanduskeskustes ja kasinnis olla :D

                      Comment

                      • Rigged
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2535

                        #56
                        Re: Millest on teil Eestis puudus?

                        Joogiautomaatide värki olen uurinud, täiesti reaalne plaan.

                        Comment

                        • Marek K.
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1477

                          #57
                          Re: Millest on teil Eestis puudus?

                          suitsuautomaadid oleks ka ideaalne asi, aga noh see meie seadustega eriti ei töötaks, kõik 8 aastased suitsetaksid, ja noh eks ta nendes kohtades on ka nii kus neid leidub :) kunagi portugalis ammu olin, siis vaatasin et mis värk et kõik tatid suitsu kimuvad, siis jagasin ära et obv.. kõik saavad pohhuilt kätte ju kui automaadid olemas

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #58
                            Re: Millest on teil Eestis puudus?

                            .
                            Last edited by alaska; 23.09.10, 08:49. Põhjus: enam ei tunne puudust.

                            Comment

                            • Marek K.
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1477

                              #59
                              Re: Millest on teil Eestis puudus?

                              nice beat

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #60
                                Re: Millest on teil Eestis puudus?

                                Jahedast suvest.

                                Comment

                                Working...