Re: Millest on teil Eestis puudus?
mulle k2ib pinda et kui pyhap2eval tahad seltskonnaga kuskile v2lja minna siis piljardisaalides on kiid kõverad, kardikeskustes kardid ebavõrdsed, bowlingusaalid täis või lagunemas, megazone vms on aastast 1990.
ja nii ei j22gi muud yle kui jooma hakata
mulle k2ib pinda et kui pyhap2eval tahad seltskonnaga kuskile v2lja minna siis piljardisaalides on kiid kõverad, kardikeskustes kardid ebavõrdsed, bowlingusaalid täis või lagunemas, megazone vms on aastast 1990.
ja nii ei j22gi muud yle kui jooma hakata
TC
Comment