Stripiklubist-bordellist, kus töötavad kõigi rahvuste esindajad, aga kui sa tegid selle teema bisnesplaani saamiseks, siis see unusta ära, selle plaani lasen ise käiku kui roll olemas (seriously).
Stripiklubist-bordellist, kus töötavad kõigi rahvuste esindajad, aga kui sa tegid selle teema bisnesplaani saamiseks, siis see unusta ära, selle plaani lasen ise käiku kui roll olemas (seriously).
tõesti korralikust klubist, kus ei lastaks mingit powerhit süldikat vaid oleks eranditult dnb, trance, hip-hop, hardstyle jms üritused.. jah ma tean Korter on selline klubi, aga krt ta on nii väike.. Peale Riias Essential Clubis käimist tunduvad kõik Tallinna klubid ikka suht mannetud.
Üleüldine puudus on igasugustest nišitoodetest (high-end kodutehnika ntx, või ka lihtsalt disaintooted). Aga sellel on ka loomulikult põhjus - turg on väike.
Aga isiklikult olen alati mõelnud hiina restoranis käies, et meil võiks ka olla hiina toit kõige odavam. Ehk siis hiina kiirtoidurestoran. Ja muidu ka igasugustest "kvaliteetsetest" kiirtoidukohtadest on puudus.
tõesti korralikust klubist, kus ei lastaks mingit powerhit süldikat vaid oleks eranditult dnb, trance, hip-hop, hardstyle jms üritused.. jah ma tean Korter on selline klubi, aga krt ta on nii väike.. Peale Riias Essential Clubis käimist tunduvad kõik Tallinna klubid ikka suht mannetud.
tõesti korralikust klubist, kus ei lastaks mingit powerhit süldikat vaid oleks eranditult dnb, trance, hip-hop, hardstyle jms üritused.. jah ma tean Korter on selline klubi, aga krt ta on nii väike.. Peale Riias Essential Clubis käimist tunduvad kõik Tallinna klubid ikka suht mannetud.
Kas Tallinnas Prive ei korralda?
Tartu sõrarklubi Illusion on suhteliselt sellise nishiga. Põhirõhk on küll r&b peal aga samas on eriüritused pidevalt. Igakuine SOHH, Tallinn Express, Sin City
2 asja peavad olema, enne ma sinna elama tagasi ei tule :
1)Starbucks, teh nuts, ma joon kohvi sama palju kui õlut ja õlut joon ma palju.
2)Korralik türklaste kebabiputka, ma ise juba viimased paar aastat mõtlen, et peaks paar tükki lohistama tlnasse kusagile ja mingi resto moodi asja orgunnima.
Comment