Millest on teil Eestis puudus?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rigged
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2535

    #1

    Millest on teil Eestis puudus?

    Tervist!

    Küsimus on siis väga lihtne, millisest teenusest või tootest on Teil Eestis puudus?

    Spämm ei ole teretulnud.
  • rrrr
    Grinder
    • Nov 2008
    • 904

    #2
    Re: Millest on teil Eestis puudus?

    Meil on kapitalistlik maa ja juba pikemat aega ning raha eest saab kõike. Seega kõik vajatavad tooted ja teenused on leiutatud (isegi illegaalsed ja poolillegaalsed). Kui vastustest midagi välja ei kooru, siis tuleb teisest otsast alustada - kuidas tekitada vajadus mingi toote või teenuse järgi.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #3
      Re: Millest on teil Eestis puudus?

      meeste sõrmustest, vahet pole kas hõbe või kuld.. väga ükskikud kohad on, kus on ikka rohkem kui kümme mudelit müügis aga nt kui käisin usas, siis suht esimeses juveeliäris valati sametkotist terve lett sõrmuseid täis, et sealt hulgast siis valida.

      Comment

      • CTXrix
        Grinder
        • Oct 2008
        • 689

        #4
        Re: Millest on teil Eestis puudus?

        Päikest on vähe. Kõike muud saab, kui raha on.

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #5
          Re: Millest on teil Eestis puudus?

          Algselt postitas Rigged Vaata postitust
          Tervist!

          Küsimus on siis väga lihtne, millisest teenusest või tootest on Teil Eestis puudus?

          Spämm ei ole teretulnud.
          Kvaliteetne kalapüügivarustus. Midagi on, aga valik on ikka väga kehva. Väga paljud tippfirmad üldse esindamata või esindatud ainult 2-3 mudelit.

          Comment

          • EGERT
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1042

            #6
            Re: Millest on teil Eestis puudus?



            Normaalsest raamatuvalikust. Tahaks ikka minna ja Apollost või Rahva raamatust tuua midagi pärast seda, kui lugemine välja on vaadatud, mitte amazonist tellida. Erialasele kirjandusele olen ammu käega löönud. Aga ilmselt küsid sa seda mingi eesmärgiga bisnesplan genereerida ja bookie-biz ei ole vist eestis väga tasuv sellises mahus..

            Comment

            • kuco
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1910

              #7
              Re: Millest on teil Eestis puudus?

              Algselt postitas EGERT Vaata postitust
              Normaalsest raamatuvalikust. Tahaks ikka minna ja Apollost või Rahva raamatust tuua midagi pärast seda, kui lugemine välja on vaadatud, mitte amazonist tellida. Erialasele kirjandusele olen ammu käega löönud. Aga ilmselt küsid sa seda mingi eesmärgiga bisnesplan genereerida ja bookie-biz ei ole vist eestis väga tasuv sellises mahus..
              Ega vist väga ei mängi midagi välja jah.
              Krisostoomus on koht, kus võid tellida lihtsa vaevaga raamatuid ja ongi kõik

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #8
                Re: Millest on teil Eestis puudus?

                raamatuvalik võiks tõesti suurem olla, paljusi raamatuid pole isegi rahvusraamatukogus.
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #9
                  Re: Millest on teil Eestis puudus?

                  turg reguleerib.

                  Comment

                  • dabljuu
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 494

                    #10
                    Re: Millest on teil Eestis puudus?

                    Pizza Hut

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #11
                      Re: Millest on teil Eestis puudus?

                      Algselt postitas dabljuu Vaata postitust
                      Pizza Hut
                      räägi lähemalt

                      Comment

                      • EGERT
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1042

                        #12
                        Re: Millest on teil Eestis puudus?

                        odav aasia kiirtoit

                        Comment

                        • dabljuu
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 494

                          #13
                          Re: Millest on teil Eestis puudus?

                          Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                          räägi lähemalt
                          http://www.pizzahut.com/

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #14
                            Re: Millest on teil Eestis puudus?

                            Comment

                            • oksesteak
                              Julm Donk
                              • Feb 2010
                              • 42

                              #15
                              Re: Millest on teil Eestis puudus?

                              normaalsetest võileivakohtadest ala subway. headest kebabikohtadest.

                              Comment

                              Working...