*** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #1561
    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

    Algselt postitas kuco Vaata postitust
    Üks väheseid vendi seal saates, kes rääkis ja nägi välja nagu mingi mafiaboss, Rein oli teine selline. Ülejäänud jätsid suht ainult rusikatega asju ajavate meeste mulje.
    [YOUTUBE]bXigdEvF7Zw[/YOUTUBE]

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #1562
      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
      Krt kahju, mäletan, et vist kunagi sai.
      1. jaanuarini sai

      Comment

      • Marek K.
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1477

        #1563
        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

        entractionis lihtsalt rämedad allaandjad, kes hakkasid insta verd sittuma kui seaduse muudatusest kuulsid.

        Comment

        • Lowry
          FPP Pro
          • Apr 2010
          • 268

          #1564
          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

          .

          Comment

          • Lowry
            FPP Pro
            • Apr 2010
            • 268

            #1565
            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

            no korralik pulk

            Comment

            • KeRRRt
              Grinder
              • May 2009
              • 774

              #1566
              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

              ooh ooh ooh , kell saab kolm, peagi koidab päev. viimane hetk on käes, valida lääd või jääd.
              türi hea laul see ikka :D eriti kui JOC tuleb ja paugutab "kell on vähe veel vähe veel...."

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #1567
                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Sick on see, et see lugu kehtib ka tänapäeval. Ja see lugu on alal 5 aastat vana... või rohkem.

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #1568
                  Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                  Krt Kanepi ikka suudab anda head võimalused käest ja lõpuks ära kaotada. Väljas siis Tokyolt.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #1569
                    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                    Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                    Kui aus olla, siis ma ei tea konkreetseid numbreid enam.

                    Käisin ise seal ca 5a, siis maksin 1200.- kuus, lõpetasin lepingu sügisel '08. Praegu on hinnad kindlasti soodsamad.
                    emm.. mis sa selle 1200 eest seal saad? lihtsalt veidi müstiline summa, nt Jüri spordikeskuses ainult jõusaal on 600kr kuu, kui sinna mingi ujula vms kombo juurde panna... imo 1200't ikka kokku ei andnud..

                    Comment

                    • Ermii
                      Õpihimuline Mängur
                      • May 2009
                      • 402

                      #1570
                      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                      Algselt postitas Rage Vaata postitust
                      emm.. mis sa selle 1200 eest seal saad? lihtsalt veidi müstiline summa, nt Jüri spordikeskuses ainult jõusaal on 600kr kuu, kui sinna mingi ujula vms kombo juurde panna... imo 1200't ikka kokku ei andnud..
                      wow, müstilised summad ikka, minge tehke parem väljas sporti, nt. pirita tervise radadel võimalik turnikatel paljusi erinevaid harjutusi teha, ise just lähen teen seal väikse hommikuse trenerovka :)

                      Comment

                      • oskar
                        Jube Noob
                        • Oct 2008
                        • 113

                        #1571
                        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                        [YOUTUBE]YsW7j-ISB5w&feature=related[/YOUTUBE]
                        Last edited by oskar; 30.09.10, 09:35.

                        Comment

                        • kaval-ants
                          Klubi Liige
                          • Aug 2009
                          • 191

                          #1572
                          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                          Algselt postitas Rage Vaata postitust
                          emm.. mis sa selle 1200 eest seal saad? lihtsalt veidi müstiline summa, nt Jüri spordikeskuses ainult jõusaal on 600kr kuu, kui sinna mingi ujula vms kombo juurde panna... imo 1200't ikka kokku ei andnud..
                          Selle raha eest saad kõike, mida seal pakutakse (jõusaal, ujula, rühmatreeningud). Millalgi märtsis lõpetasin seal lepingu elukohavahetuse tõttu ära. Üks meeldivamaid jõusaale Tallinnas, kus käinud olen. Algselt oli endalgi kuumaks ca 1200, aga sain selle 638.- peale läbi tuttava töötaja. Aga tean ka inimest, kes plaanis lepingu lõpetada ja tehti ka kohe 50% alla, et ära ei läheks - ühesõnaga kõik on läbirääkimise küsimus ja selleks ei ole vaja tutvusi.

                          Comment

                          • Godspeed_EJ
                            Klubi Liige
                            • Nov 2009
                            • 3049

                            #1573
                            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                            Algselt postitas Rage Vaata postitust
                            emm.. mis sa selle 1200 eest seal saad? lihtsalt veidi müstiline summa, nt Jüri spordikeskuses ainult jõusaal on 600kr kuu, kui sinna mingi ujula vms kombo juurde panna... imo 1200't ikka kokku ei andnud..
                            Selle raha eest pakuti jõusaali, rühmatreeninguid, ujumist, sauna. Kuna enamus tuttavaid/sõpru käis ka seal, siis oli lihtne valik.

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #1574
                              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                              Revalis ja Spartas saab ka mingi 600-800 eest kõik selle, Spartas kõige kõvemad taipoksitreeningud vist ja...

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #1575
                                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                                Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                                Kui aus olla, siis ma ei tea konkreetseid numbreid enam.

                                Käisin ise seal ca 5a, siis maksin 1200.- kuus, lõpetasin lepingu sügisel '08. Praegu on hinnad kindlasti soodsamad.

                                Mis aeg oli kunagi? Nö buumi ajal kohtlesid nad püsikundesi ka lõpuks suht labaselt (millest oli tingitud ka minu lahkumine), kuna kliente tuli pidevalt peale. Nüüd olen 2 aasta jooksul saanud korduvalt personaalseid pakkumisi, et uuesti liituksin.
                                Hmmm mõtle ndiili üle veel nats.

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                Revalis ja Spartas saab ka mingi 600-800 eest kõik selle, Spartas kõige kõvemad taipoksitreeningud vist ja...
                                Seal ei ole ju ujulat. Ma tahaks jõukas + ujula. Kalev Spa oleks ka variant aga see liiga kaugel ning parkimisega üks suur nuss.

                                Lisaküsimus:
                                Kas mu väide on õige, et kokku on olnud meie foorumis kolm welli:
                                Mina
                                ESTPatrick
                                Codecci

                                Comment

                                Working...