Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !
Suured tänud kõigile :D
Vaatasin, et mingid kopikad veel starsis, nüüd tõmban selle miljoniteks!
Suured tänud kõigile :D
Vaatasin, et mingid kopikad veel starsis, nüüd tõmban selle miljoniteks!
TC
Comment