*** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taavi
    Grinder
    • Oct 2008
    • 684

    #1576
    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

    Algselt postitas ranka Vaata postitust

    Lisaküsimus:
    Kas mu väide on õige, et kokku on olnud meie foorumis kolm welli:
    Mina
    ESTPatrick
    Codecci
    Jah. Lisaks Pokkeriprod.com Intervjuude Seeria privadori, ok2aa ja svenzaga, mis on midagi welli laadset...

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #1577
      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

      Intervjuusid tean.

      Naljakas. Vaatasin täna PokkeriProd.com fänne facebook lehel ning oma imestuseks nägin, et "Olavi Ruitlane" on üks. Too mu lemmik või vähemalt üks lemmikkirjanikest. Kes ei tea, siis ta kirjutanud raamatud nagu Naine ja Kroonu. Väga vägev ja muhe lugemine.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1578
        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

        Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
        Selle raha eest pakuti jõusaali, rühmatreeninguid, ujumist, sauna. Kuna enamus tuttavaid/sõpru käis ka seal, siis oli lihtne valik.
        Aga mida see aastane liitumine tähendab/kohustab? Miski liitumistasu? Või tuleb kõik ette maksta või näiteks kui ma ühel hetkel ei taha/viitsi enam käia, mis siis saab? Räägi sellest lähemalt.

        Comment

        • Svenza
          Svetlana aka Buldooser
          • Oct 2008
          • 3591

          #1579
          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Aga mida see aastane liitumine tähendab/kohustab? Miski liitumistasu? Või tuleb kõik ette maksta või näiteks kui ma ühel hetkel ei taha/viitsi enam käia, mis siis saab? Räägi sellest lähemalt.
          Tartus täpselt sama teema. Võid võtta bodypumpi rühmatreeningust osa, jalgrattasõidust, joogast ja muud asjad individuaalsed: jõusaal, bassein, massaaz, solaarium jms. Point ongi selles, et suvel oleks väga vähe kasutajaid, sest siis saavad inimesed niisama jooksmas, ujumas, rullimas ja muidu sportimas käia. Selle asemel et klubi kinni hoida ja "remonti" teha kolm kuud suvel, ongi sul aastane liikmemaks. Kohal võid käia, palju tahad, kasvõi 7 päeva nädalas, lihtsalt maksad oma aastamaksu ära ja kogu moos. Ja lepingut lõpetada ei saa enne aastat. Väga mõjuv põhjus peab olema, kas mingi vigastus mida arst kinnitab kirjalikult, või kolimine teise linna, riiki jne. Sisuliselt orjastav leping aasta aega, muud ei midagi. Sest hui sa viitisid suvel käia seal, kolm kuud maksad õhku sisuliselt.

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #1580
            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

            Ma tahtsin ka joukasse minna. Nouti aastats lepingut, saatsin kuupeale kui lepingut lugesin.
            Et lepingut lopetada on mingi kammaljaa ja trahvid.

            Comment

            • kuco
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1910

              #1581
              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

              Algselt postitas privador Vaata postitust
              Ma tahtsin ka joukasse minna. Nouti aastats lepingut, saatsin kuupeale kui lepingut lugesin.
              Et lepingut lopetada on mingi kammaljaa ja trahvid.
              Kas vastupidi motti käimiseks ei peaks juurde andma?
              Mina olen olnud Articu klienti ja spetsiaalselt käisin rohkem, sest oli kahju raha niisama põlema panna

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1582
                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                Algselt postitas kuco Vaata postitust
                Kas vastupidi motti käimiseks ei peaks juurde andma?
                Mina olen olnud Articu klienti ja spetsiaalselt käisin rohkem, sest oli kahju raha niisama põlema panna
                Täpselt. Seepärast igasugu kuu/kvartali/aastalepingud on sitaks paremad.

                Comment

                • tdx
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 768

                  #1583
                  Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Naljakas. Vaatasin täna PokkeriProd.com fänne facebook lehel ning oma imestuseks nägin, et "Olavi Ruitlane" on üks.
                  Mulle jäi Jaan Pehk silma. Eks ta näeb välja ka nagu grinder muidugi.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #1584
                    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                    maitea, mul on jusht vastupidi, kui mingi sund või asi on peal, siis muutub asi vastumeelseks ja jääb sinnapaika, hetkel on näiteks juhst vastupidi, treeningkava näeb kahte korda nädalas jõusaalis, aga pigem satun ikka sinna iseenesest tihedamini

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #1585
                      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                      kus on estpatricku well?
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #1586
                        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                        Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                        kus on estpatricku well?
                        pokkeriprodele on kombeks üks well korraga, ma arvan. Muidu on paari nädalaga kõik staarid sirgu tõmmatud ja lõbu läbi.

                        EDIT: ei lugenudki varasemat, et see on juba ära olnud.... tema päevikus ehk?

                        Comment

                        • Aadu
                          Õpihimuline Mängur
                          • Apr 2009
                          • 326

                          #1587
                          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                          Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                          kus on estpatricku well?
                          http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=1113

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #1588
                            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                            kus on estpatricku well?
                            http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=1113

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #1589
                              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                              Aadu võitis!

                              Comment

                              • antnx
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3102

                                #1590
                                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                                Kes läheb laupäeval sin cityle tartus illusiooni?

                                Comment

                                Working...