Võin sulle sinna arvatavasti hea diili saada, kui on konkreetne huvi
Aga mis hinnad on? Miks need peavad olema salastatud?
Mitte midagi isiklikku, ise ka kunagi küsisin neilt hinda, siis hakkas miski uinamuina jutt.
Mulle ei sobinud tolal see, et peab aastase lepingu ostma, sest suvel ma sees teha midagi ei taha.
Aga mis hinnad on? Miks need peavad olema salastatud?
Mitte midagi isiklikku, ise ka kunagi küsisin neilt hinda, siis hakkas miski uinamuina jutt.
Mulle ei sobinud tolal see, et peab aastase lepingu ostma, sest suvel ma sees teha midagi ei taha.
Kui aus olla, siis ma ei tea konkreetseid numbreid enam.
Käisin ise seal ca 5a, siis maksin 1200.- kuus, lõpetasin lepingu sügisel '08. Praegu on hinnad kindlasti soodsamad.
Mis aeg oli kunagi? Nö buumi ajal kohtlesid nad püsikundesi ka lõpuks suht labaselt (millest oli tingitud ka minu lahkumine), kuna kliente tuli pidevalt peale. Nüüd olen 2 aasta jooksul saanud korduvalt personaalseid pakkumisi, et uuesti liituksin.
MyFitness on minu meelest väga bro koht. Ma ise saan küll töö kaudu soodustust, aga isegi hinnakirja järgi pole enam liiga kallis, aastast orjalepingut ka ei pea enam tegema.
Comment