*** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • low-flow
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 1208

    #1381
    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

    Saates jälle täiesti vale lähenemine asjale. Kas sport või hasartmäng? Wtf pinge võrdlus, minu poolest kutsuge asja kuidas soovite, aga võiks inimestele asja olemust selgitada.

    See 4 milli auku ajanud donk oli ka totaalselt mööda siia teemasse sisse tuua. Umbes sama kui räägiksime motospordist ja siis tuleks mingi vend, kes niisama vabast ajast kihutab ja inimesi surnuks sõidab rääkima, et kui halb ikka see kiiresti sõitmine on.

    Selle turniiripokkeri rõhumisena spordi asemel, oleks võinud pigem selgitada erinevust inimeste vahelises mängus (vahet pole, kas turniir või rahamäng või misiganes) ja maja vastu mängimises. Tundub, et sellest aspektist pole isegi aru saadud (või pole tahetud aru saada, et järjest neid mõtetuid telearutelusid rahvale närida anda).

    Comment

    • Svenza
      Svetlana aka Buldooser
      • Oct 2008
      • 3591

      #1382
      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

      No ega ma alati ka ei rämetse. A see selleks.

      Kas keegi teab kuidas IP aadressi järgi inimesi üles leida? Jay and Silent Bob tuleks reaalselt ka käiku lasta. Lambaantsud kolisid ju elu24-st minu blogisse üle. Nüüd tean vähemalt nende IP aadresse. :D

      Comment

      • g00000se
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1047

        #1383
        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

        Algselt postitas Svenza Vaata postitust
        No ega ma alati ka ei rämetse. A see selleks.

        Kas keegi teab kuidas IP aadressi järgi inimesi üles leida? Jay and Silent Bob tuleks reaalselt ka käiku lasta. Lambaantsud kolisid ju elu24-st minu blogisse üle. Nüüd tean vähemalt nende IP aadresse. :D
        Kuule saa üle juba.

        Comment

        • antnx
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3102

          #1384
          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

          ega seda kanal2 saadet kuskilt järgi ei saa vaadata?

          Comment

          • Maheaatom
            Grinder
            • Oct 2008
            • 958

            #1385
            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

            Imo halb saatekülaliste ja vaheloo valik. Rüütli oli pokkeri osas kriitiline, mida võis ka eeldada - kõvasti jama ju tema leivaisadele, kui mängurid hakkavad kasiinode asemel netis pokkerit mängima. Väga suur pettumus oli see, et puudu oli ETPF esindaja (n. Marek või Henri). Ning ma ei saa aru, miks ei vaheloos võinud rääkida keegi mängijatest (n. Mauri), vaid endine kasiinosõltlane, kellel puudusid igasugused kogemused nn. sportliku pokkeriga. Evely oli tubli, kuid seda jäi väheks ning lõpptulem oli selgelt negatiivne.

            Comment

            • harryahven
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1964

              #1386
              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

              saates oli pmst 2 reklaamimaskotti ja üks kriitik + 1 alla käinud kasinnisõltlane. lugu oli väga negatiivne ja tavainimestele jäi kinldasti halb mulje pokkerimängijatest. kuskil sarnases saates võiks kokku saada see samune Rüütli vs 2-3 elukutselist pokkerimängijat ning kenasti ära seletada kuidas sellelt -4mil profitiga debiililt raha käest ära võetakse.

              Comment

              • pronks
                Jube Noob
                • Jun 2009
                • 116

                #1387
                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                Algselt postitas antnx Vaata postitust
                ega seda kanal2 saadet kuskilt järgi ei saa vaadata?

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #1388
                  Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                  kui tähele panite siis see -4 milli vend vältis laual kaardimänge. Seega slotisõltlane=pokkerimängija. Naljakas

                  Comment

                  • imthcplant
                    Grinder
                    • Sep 2009
                    • 737

                    #1389
                    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                    Keegi kes Tartu tähepiljardi klubis pokerit käib mängimas saab äkki saata mulle 10$ starsi annan kolmapäeval tähes 150.- chippe

                    Comment

                    • Tuul
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 989

                      #1390
                      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                      Kui on vaja ekspertarvamust teemal, mis on hasartmäng või mitte, siis tuleb küsida idikalt ja vargalt, kes on 4 milli slotis maha mänginud
                      Last edited by Tuul; 26.09.10, 22:08.

                      Comment

                      • con
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1954

                        #1391
                        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                        kui tahate arvamust alkoholist siis küsige paadunud alkohoolikult, kuulake kudias see kogu elu ära rikub.

                        anyways



                        wut

                        Comment

                        • Tuul
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 989

                          #1392
                          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                          Kui arutada, kas 0,8% alkoholisisaldusega kali on alkohol ja sobilik alaealistele müügiks, siis ei ole vaja küsida säästumarketi taga säästuviina tinistava parmu käest.

                          Comment

                          • mass
                            Julm Donk
                            • Dec 2009
                            • 80

                            #1393
                            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                            wcoop-l AA vs JQs. AA sai maja, JQ sai royali. HASARTMÄNG!

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #1394
                              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                              [YOUTUBE]EFirKrrdo3I[/YOUTUBE]

                              sick

                              Comment

                              • con
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1954

                                #1395
                                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                                story goes on

                                Comment

                                Working...