*** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kris
    Grinder
    • Mar 2009
    • 860

    #1066
    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

    ma võin sind motiveerida koolist ära tulemiseks kui soovid.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #1067
      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

      Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
      Emale saadeti täna selline sõnum, et saatjaks on elisa boonus ning sisu: Olete saanud boonust konto taitmise eest eelmisel kuul, summas 350 EEK!! Boonusi aktiveerimiseks, saada tasuta sms tekstiga - blablabla, numbrile 15154.
      Ja number kust see sõnum tuli on: +31626000230

      Kas tegemist on ilmselge fake smsiga? Kui kütsin googlesse selle telefoni numbri siis andis välismaistele lehtedele vasteid, et sellelt numbrilt on enamvähem summa tulnud, et a'la võitsid raha. Saada sõnum sinna. Pealegi sõnumi sisu on trükivigu täis ning uurisin, et 15154 numbrile sõnumi saatmine maksab 51 EEKu.
      Pole nagu elu sees kuulnud ka mingist elisa boonusest, veelvähem, et ise peaks kuskile sms-i saatma, et boonus kätte saada.
      kunagi ajalehes rääkis, et need olevat skämmid
      mina kyll ei saadaks, ega kasutaks seda koodi.....350 eek pole seda väärt, et pärast olla mingis eriti suures jamas :D

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #1068
        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

        Algselt postitas Kris Vaata postitust
        eo mis päeval svenza etteaste kordus on? või netis kuskiL? magasin maha eile


        Seal on olemas.

        Comment

        • taipupole
          Lõpuboss
          • Oct 2008
          • 2181

          #1069
          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

          Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
          Emale saadeti täna selline sõnum, et saatjaks on elisa boonus ning sisu: Olete saanud boonust konto taitmise eest eelmisel kuul, summas 350 EEK!! Boonusi aktiveerimiseks, saada tasuta sms tekstiga - blablabla, numbrile 15154.
          Ja number kust see sõnum tuli on: +31626000230

          text cont...
          Ma olen linkimise pro.

          Mobiilikasutajaid kollitavad kulukad rämps-SMSid
          Tarbija24.ee aitab teha targemaid tarbijaotsuseid Tarbija24.ee on praktiline Eesti tarbijaportaal, mis aitab teha paremaid otsuseid raha, ostude, teenuste ja igapäevaelu küsimustes. Selgitame keerulisi teemasid lihtsas keeles, võrdleme võimalusi ja toome välja kulud, riskid ning tingimused, mida enne otsustamist tasub teada. Meie eesmärk on aidata sul vältida halbu valikuid, säästa raha ja mõista, milline pakkumine, teenus

          Comment

          • Fortune
            IP
            • Oct 2008
            • 1396

            #1070
            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

            Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
            Emale saadeti täna selline sõnum, et saatjaks on elisa boonus ning sisu: Olete saanud boonust konto taitmise eest eelmisel kuul, summas 350 EEK!! Boonusi aktiveerimiseks, saada tasuta sms tekstiga - blablabla, numbrile 15154.
            Ja number kust see sõnum tuli on: +31626000230

            Kas tegemist on ilmselge fake smsiga? Kui kütsin googlesse selle telefoni numbri siis andis välismaistele lehtedele vasteid, et sellelt numbrilt on enamvähem summa tulnud, et a'la võitsid raha. Saada sõnum sinna. Pealegi sõnumi sisu on trükivigu täis ning uurisin, et 15154 numbrile sõnumi saatmine maksab 51 EEKu.
            Pole nagu elu sees kuulnud ka mingist elisa boonusest, veelvähem, et ise peaks kuskile sms-i saatma, et boonus kätte saada.
            aga küsi elisast.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #1071
              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

              Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
              see on ju absurd väide. Party tegeleb suurte investeeringutega ja üritatakse ameerika suund ka lahti teha. Kuidas see ei ole pikas perspektiivis hea?
              Kui ameerika turg lahti läheb siis on pidu ja pillerkaar igal pool. Niikaua kui ta lahti ei lähe eelistaks ma pacificut, sest sealne tase peaks olema väga pask (pasem kui partys).

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #1072
                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                no selge, ma siis oma uuel/värskel pokkeriõpilasel lasen pokerstrategy kaudu 888'sse $50 shipida ja NL2s grindimist alustada..

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #1073
                  Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                  Algselt postitas Rage Vaata postitust
                  no selge, ma siis oma uuel/värskel pokkeriõpilasel lasen pokerstrategy kaudu 888'sse $50 shipida ja NL2s grindimist alustada..
                  Don't. Btw, kas 888 enam seda võimalust ei paku, et teed $400 deposiidi saad $100 tasuta? Kui pakub, siis anna oma õpilasele ajutiselt $400, saab rakebackiga konto, teeb depo ära, võtab kohe uuesti $400 välja, tagastab sulle ja $100 olemas tal.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #1074
                    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Don't. Btw, kas 888 enam seda võimalust ei paku, et teed $400 deposiidi saad $100 tasuta? Kui pakub, siis anna oma õpilasele ajutiselt $400, saab rakebackiga konto, teeb depo ära, võtab kohe uuesti $400 välja, tagastab sulle ja $100 olemas tal.
                    + refeali rakeback talle, kukub ka 1-2% tema rakest sulle tasku lifetime.

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #1075
                      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Don't. Btw, kas 888 enam seda võimalust ei paku, et teed $400 deposiidi saad $100 tasuta? Kui pakub, siis anna oma õpilasele ajutiselt $400, saab rakebackiga konto, teeb depo ära, võtab kohe uuesti $400 välja, tagastab sulle ja $100 olemas tal.
                      Mais veel oli.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #1076
                        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                        Alles hiljuti olin. Kandsin midagi peale ja lendas $13 kontole nagu niuhti. easy money.

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #1077
                          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                          no türbel küll.. mis see on kõikide pacificu skinide idiootsus, et kodukal klikkides kohe topib cliendi downloadimise popupi ette? instatilt ma ütlen:-/

                          EDIT: ok kui läbi pokerstrategy ei tasu 888.comi regada, siis coca või keegi, soovitage häid affiliatesid sinna regamiseks.
                          Last edited by Rage; 21.09.10, 15:41.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #1078
                            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                            see jah veic jama, aga noh pole hullu :D

                            Comment

                            • Provoker
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 3067

                              #1079
                              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                              Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
                              Emale saadeti täna selline sõnum, et saatjaks on elisa boonus ning sisu: Olete saanud boonust konto taitmise eest eelmisel kuul, summas 350 EEK!! Boonusi aktiveerimiseks, saada tasuta sms tekstiga - blablabla, numbrile 15154.
                              Ja number kust see sõnum tuli on: +31626000230 begin_of_the_skype_highlighting**************+3162 6000230******end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting**************+3162 6000230******end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting**************+3162 6000230******end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting**************+3162 6000230******end_of_the_skype_highlighting

                              Kas tegemist on ilmselge fake smsiga? Kui kütsin googlesse selle telefoni numbri siis andis välismaistele lehtedele vasteid, et sellelt numbrilt on enamvähem summa tulnud, et a'la võitsid raha. Saada sõnum sinna. Pealegi sõnumi sisu on trükivigu täis ning uurisin, et 15154 numbrile sõnumi saatmine maksab 51 EEKu.
                              Pole nagu elu sees kuulnud ka mingist elisa boonusest, veelvähem, et ise peaks kuskile sms-i saatma, et boonus kätte saada.
                              mul skype teeb selle igatahes hollandist pärit numbriks. 100% kindel et scam.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #1080
                                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                                http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=395289

                                vaadake galeriid.....mis mollid, kõik on tehh heros omadega ju

                                Comment

                                Working...