Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !
rdi pidime tallinnasse tulema, saga kuradi astusin kodust väljasa ja tel surri ära, njertu numberov njetu praasnik
fail
rdi pidime tallinnasse tulema, saga kuradi astusin kodust väljasa ja tel surri ära, njertu numberov njetu praasnik
fail
TC
Comment