*** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #721
    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

    palju muidu selle milestone handi eest makstakse?

    Comment

    • Gettofish
      FPP Pro
      • Nov 2009
      • 259

      #722
      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      We didn't find this player, here are some similar names.
      Ints453 on õige

      Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
      palju muidu selle milestone handi eest makstakse?
      Kõik oleneb mis limiidis mängid ja palju oled eelmise 50 käe jooksul teeninud VPP-d

      The system will look at the most recent 50 hands that you’ve played at that table and calculate the number of VPPs earned. In this instance, you earned 31 VPPs, so the prize will be: 31 * $50 + $50 = $1,600. If you go on to win the hand, you’ll receive $3,200.

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #723
        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

        norm. too käsi, millest räägid toimus vist 3/6 lauas? ennem chatis karjus midagi.

        Comment

        • Relamz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1467

          #724
          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

          Täitsa omamoodi värk
          [YOUTUBE]c5CqE3rPxEY[/YOUTUBE]

          Comment

          • lypsja
            FPP Pro
            • Oct 2008
            • 270

            #725
            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

            Viimasel ajal jälle kenad kirjad hakanud postkasti sadama :)

            Kui kõik need korrad kokku lugeda, peaks juba ammu maailma rikkaim inimene olema :)

            On keegi vahest naljaviliks neid debiilikuid(pettureid) nöökinud ka - noh niiõelda poolkõvaks ajanud neil nende petuskeemid?

            PS google tõlkemootori töö on juba lõbu omaette lugemismaterjal :)

            Teadmiseks: õnnelik võitja,

            Meil on hea meel teile teatada, oma võit 15/sept/2010 Global
            International Lottery.
            Sinu e-posti aadress lisatud pileti number ja tunnistuse: 675061725
            67749137002 seerianumber 9356460902 juhtis võitnud: 01/10/11/18/19/89,
            kes hiljem võitis teil loterii 3. kategooriasse.

            Sul on antud tähe auhinna väärtused (850,000.00 naela) Kaheksa
            viiekümne tuhande naela.

            Kõik osalejad olid juhuslikult valitud World Wide Web site läbi arvuti
            juhib süsteemi ja kaevandatud üle 10 miljoni ettevõtte e-posti ja
            e-posti aadress.

            Võtke nõuete agent Lisainformatsiooni võitnud ja kuidas nõuda
            auhinnaraha nõuetele:

            Nimi: Frank Rumama
            Eamil: frankrumama3374@gmail.com
            Office Nõue: London, Inglismaa, Suurbritannia.

            1.Full nimi:
            2.Full Aadress:
            3.Marital Staatus:
            4.Occupation:
            5.Age:
            6.Sex:
            6.Country Location:
            7.Mobile või käsitsi Telefon:

            Comment

            • jrgn hell
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 3328

              #726
              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

              heihopsti bitches



              error

              Comment

              • jrgn hell
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 3328

                #727
                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                esimene linnaluba ja juba kuul koos

                midgai teha ei oska

                Comment

                • jrgn hell
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 3328

                  #728
                  Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                  head aega

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #729
                    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                    Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
                    heihopsti bitches



                    error

                    esimene linnaluba ja juba kuul koos

                    midgai teha ei oska
                    mõtlesingi , kuhu sa kadunud olid.....

                    suht tugev riid, et tegu on potensiaalse elukutselisega...............

                    Comment

                    • jrgn hell
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 3328

                      #730
                      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                      see on ikka täiesti välistatud õnneks.


                      praegu üritan youtubeist mingit laulu mõelda, mida kuulata

                      ei tule midagi meelde
                      peab varsti kurku kastma hakkama

                      Comment

                      • bauss
                        Grinder
                        • Sep 2009
                        • 737

                        #731
                        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                        Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
                        see on ikka täiesti välistatud õnneks.


                        praegu üritan youtubeist mingit laulu mõelda, mida kuulata

                        ei tule midagi meelde
                        peab varsti kurku kastma hakkama
                        näiteks rühmalaulu: "ma varjasin tuules pisaraid"

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #732
                          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                          Lily Marleeni ?

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #733
                            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                            seda otsisid?

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • qjet
                              Grinder
                              • Apr 2009
                              • 806

                              #734
                              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                              kurat kael ikka kange eelmisest laupäevast, kui sa koju tuldud nii, et terve tee ainult näokad. peaks täna ja homme kodus passima. säästab raha + tervist.

                              Comment

                              • flipmachine
                                Pokkerihai
                                • Jul 2009
                                • 1857

                                #735
                                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                                hahaa

                                Comment

                                Working...