*** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • con
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1954

    #541
    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

    Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    Kõik ei saagi võita. Kellegi arvelt peab raha ka tulema ju. Kui ise oma aruga siit vajaliku võitmiseks kätte ei saa, ilma et keegi ette ütleb sulle iga liigutuse, siis TOO BAD!
    miks kohe ründad nii. see on täiesti alusetu sita loopimine. järeldused on sul ka asjakohased.
    mõnus oleks lugeda strateegiat eesti kommuunis, vaatan seda site 2x päevas aga strateegia alafoorumitesse poste lihtsalt ei teki..
    viimasel ajal olengi 2+2 üle läinud.

    ei taha siin võidelda kellegagi...
    ez

    Comment

    • soouni
      Grinder
      • Jul 2010
      • 771

      #542
      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

      vot see on mass seee millionaire värk:D pwnis kõiki sitaks
      Last edited by soouni; 12.09.10, 21:12.

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #543
        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

        Algselt postitas con Vaata postitust
        miks kohe ründad nii. see on täiesti alusetu sita loopimine. järeldused on sul ka asjakohased.
        mõnus oleks lugeda strateegiat eesti kommuunis, vaatan seda site 2x päevas aga strateegia alafoorumitesse poste lihtsalt ei teki..
        viimasel ajal olengi 2+2 üle läinud.

        ei taha siin võidelda kellegagi...
        ez
        Ma ei vastanud otseselt sulle. Pole õrna aimugi mida ja kui palju sa beadid või ei beadi.

        Comment

        • con
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1954

          #544
          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

          nagu see mu eelmist posti üldse puudutaks kuidagi

          Comment

          • Godspeed_EJ
            Klubi Liige
            • Nov 2009
            • 3049

            #545
            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

            Mis kell US Openi finaal hakkab?

            Ise ei pääse kodulehele ligi.
            Last edited by Godspeed_EJ; 12.09.10, 21:46.

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #546
              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

              Vähemalt üks tiitel on oma õiges kohas jälle.

              Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
              Mis kell US Openi finaal hakkab?

              Ise ei pääse kodulehele ligi.
              10 mintsa pärast imo.

              Edit: Siiski nüüd 5 mintsa pärast :D
              Siiski vihma pärast edasi lükatud, algus teadmata.
              Last edited by Spewmonkey; 12.09.10, 22:52.

              Comment

              • Skyline
                Grinder
                • Dec 2008
                • 510

                #547
                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                need kes kriime teevad parklates autodele ja ala panevad enda uksega vastu korval olevat autole ja minema tõmbavad ON TÄIS PIIDRID... konkreetsed PIIDRID
                +1

                Endal esistange maru madal ning ükspäev suutsin ikka alumise äärega vastu äärekivi kribida, õnneks näha pole.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #548
                  Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                  Minema tõmbamisega meenub üks lugu, aga siin polnud asi väga kriimus. Rohkem kui 1a tagasi säästumarketisse kaupa toov veoauto tagurdades sisuliselt hammustas eelmise auto kerest tükki välja. Kätte sain paari päeva pärast, kui hommikul hakkasin rekkasid passima ja ühel obv oligi pisut kõver kasti äär ja rääkis sisse ennast. Omavastutust ka plekkima ei pidanud, see vend siis sisuliselt maksis paranduse kinni (20k) ja trahvi sündmuskohalt põgenemise eest. Peab ikka olema mõistus, oleks teatanud poleks ta midagi maksnud...

                  Comment

                  • MagicFriend
                    Õpihimuline Mängur
                    • Sep 2010
                    • 369

                    #549
                    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                    Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                    kahtlen selles väites...
                    ma ka kahtlen!
                    aga kui vaadata kuu l6pu graphe, siis kaotajaid pole kunagi

                    thats magic, isnt it?


                    kas keegi kuskil diip on, reiliks r66muga?

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #550
                      Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      need kes kriime teevad parklates autodele ja ala panevad enda uksega vastu korval olevat autole ja minema tõmbavad ON TÄIS PIIDRID... konkreetsed PIIDRID
                      Sellistes olukordades võib väga vabalt olla süüdi ka auto omanik, kelle uksele sisse tõmmatakse. Tavaliselt pargib kumbki juhtidest ennast ju põhimõtteliselt teisele autole külje alla, kui säärane situatsioon juhtub.

                      Comment

                      • miksnii
                        Grinder
                        • May 2009
                        • 580

                        #551
                        Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                        Talvel oli kokkupõrkega sama teema.
                        Tartu riiamäel, pööras buss peatusest välja, autole sisse,
                        nii hästi, et bussilt kõksu saanud auto sõitis veel 2-le ees seisvale autole sisse.
                        Bussijuht keeras rahulikult peatusest välja ja sõitis minema.
                        Dunno, kas bussijuhtidel käivad need matsu asjad teistmoodi siis ? :S

                        Comment

                        • krayzie
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 706

                          #552
                          Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          need kes kriime teevad parklates autodele ja ala panevad enda uksega vastu korval olevat autole ja minema tõmbavad ON TÄIS PIIDRID... konkreetsed PIIDRID
                          Piidritest rääkides töötas meil ettevõttes kunagi keskealine raamatupidaja-tädi kes vabast ajast käis parklates võtmega autode külgi kratsimas....lihtsalt niisama ilma põhjuseta. Ise ta autoomanik ei olnud ja loogilist põhjust ei osanud ta oma tegevusele anda. Kusjuures see armas tädi tegeles sellise hobiga aastaid kuni lõpuks politseile vahele jäi.
                          Last edited by krayzie; 12.09.10, 23:12.

                          Comment

                          • Skyline
                            Grinder
                            • Dec 2008
                            • 510

                            #553
                            Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                            Algselt postitas krayzie Vaata postitust
                            Piidritest rääkides töötas meil ettevõttes kunagi keskealine raamatupidaja-tädi kes vabast ajast käis parklates võtmega autode külgi kratsimas....lihtsalt niisama ilma põhjuseta. Ise ta autoomanik ei olnud ja loogilist põhjust ei osanud ta oma tegevusele anda. Kusjuures see armas tädi tegeles sellise hobiga aastaid kuni lõpuks politseile vahele jäi.
                            Kuidas selline tegevus saab olla hobiks

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #554
                              Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                              Yks tiltab mulle raha PLO HU50 1100bb deep praegu lol :D
                              Last edited by qbj0hn; 13.09.10, 00:44.

                              Comment

                              • raaids
                                Grinder
                                • Mar 2009
                                • 606

                                #555
                                Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC *** OhKooliaeg !

                                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                                Yks tiltab mulle raha PLO HU50 1100bb deep praegu lol :D
                                mis kasutajanimi on?

                                Comment

                                Working...