*** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Madis Very
    Bännitud
    • Aug 2009
    • 2951

    #931
    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

    Mega multi tablemises võib suht standard näpukas see olla.

    Comment

    • harryahven
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1964

      #932
      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Full Tilt Poker $1/$2 No Limit Hold'em - 9 players
      The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

      Dave4112 (MP2): $200.00
      Th0mmy01 (CO): $350.40
      x-sebi-x (BTN): $213.00
      johnneyb (SB): $31.30
      MajorMaker (BB): $160.00
      Shaman1729 (UTG): $66.50
      kin575 (UTG+1): $206.00
      Hero (UTG+2): $215.30
      MClark79 (MP1): $320.60

      Pre Flop: ($3.00) Hero is UTG+2 with A Q
      2 folds, Hero raises to $10, 1 fold, Dave4112 calls $10, 2 folds, johnneyb calls $9, 1 fold

      Flop: ($32.00) 3 J 5 (3 players)
      johnneyb checks, Hero checks, Dave4112 bets $20, johnneyb raises to $21.30 all in, Hero folds, Dave4112 folds

      Final Pot: $72.00
      johnneyb wins $69.00
      (Rake: $3.00)

      FTP regular :) super hea fold

      tegid chipdumpi, aga ei pannud tähele, et 3way pot

      Comment

      • harryahven
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1964

        #933
        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

        Algselt postitas sm112 Vaata postitust
        Palju see ülalpidamine ikka maksab - kasko 3k, bena sama palju, hooldusfondi arvestame ka 4k kuus.. 10k kuus tuleb kenasti toime. Korter olemas, laene-liisinguid pole.. Miks mitte sellist endale lubada?
        +1 võta muidugi ligi ja naudi elu, mõttetu niisama vesistada kui saad endale selllist lõbu lubada. võid mingi 100k auto kõrvale osta ja ei pea ju kõiki tegemisi s6-ga ajama. ise võtaks vist bemmi, midagi sellist: http://www.auto24.ee/used/647915 aga s6 ka väga mass. enjoy life tra!

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #934
          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

          Ainuke kallis auto mida tuleb osta on MB

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #935
            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

            Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
            Ainuke kallis auto mida tuleb osta on MB
            ei

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #936
              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

              Algselt postitas leits Vaata postitust
              ei
              Vale vastus fish

              Onu just rääkis mingiaeg, et Eestis käisid mingid jubedad bossud venamaalt ja mujalt, kes ajasid vist raudtee ja sadama asju, siis nendele kõlbas ainult MB ja kuna Eestis neid niipalju ei onud võtta, siis toodi mujalt kümnete kaupa juurde aga kindlasti auto pidi olema igal matsil MB :)

              Comment

              • hoss23
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 2551

                #937
                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                ei
                leits, mis ma küll tegema peaks, et sa jätaksid kordki bemmi peale mõtlemata?
                Last edited by hoss23; 19.08.10, 10:09.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #938
                  Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                  paljaks võtma end, enda tissile kirjutama i love leits ja siia postitama?

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #939
                    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                    Läbisõidu järgi ostad autot vä? GG!

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #940
                      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                      Algselt postitas camu Vaata postitust
                      Läbisõidu järgi ostad autot vä? GG!
                      Tavaliselt on läbisõit ühe korra ära nullitud, noh niipalju kui mina tean sis mõnel sõbral on nii olnud autodega :P

                      Comment

                      • ment52
                        Politseidokumendiga kusjuures!
                        • Oct 2008
                        • 1270

                        #941
                        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Full Tilt Poker $1/$2 No Limit Hold'em - 9 players
                        The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

                        Dave4112 (MP2): $200.00
                        Th0mmy01 (CO): $350.40
                        x-sebi-x (BTN): $213.00
                        johnneyb (SB): $31.30
                        MajorMaker (BB): $160.00
                        Shaman1729 (UTG): $66.50
                        kin575 (UTG+1): $206.00
                        Hero (UTG+2): $215.30
                        MClark79 (MP1): $320.60

                        Pre Flop: ($3.00) Hero is UTG+2 with A Q
                        2 folds, Hero raises to $10, 1 fold, Dave4112 calls $10, 2 folds, johnneyb calls $9, 1 fold

                        Flop: ($32.00) 3 J 5 (3 players)
                        johnneyb checks, Hero checks, Dave4112 bets $20, johnneyb raises to $21.30 all in, Hero folds, Dave4112 folds

                        Final Pot: $72.00
                        johnneyb wins $69.00
                        (Rake: $3.00)

                        FTP regular :) super hea fold
                        http://www.elu24.ee/?id=301483

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #942
                          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                          super gay lounge ... nojhah rohkem ei olegi vaja teada

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #943
                            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                            keegi linna jooma ka täna ?

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #944
                              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                              Algselt postitas inward Vaata postitust
                              keegi linna jooma ka täna ?
                              Pole ju kusagile minna, angel kinni

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #945
                                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                                Mul vist pole vaja öelda, mis lahti on :D
                                See selleks.....

                                Comment

                                Working...