Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!
Ilus auto. Aga puhas raiskamine. Kui pappi ei peaks kunagi lugema siis oleks isegi omamoodi äge tallinna tänavatel sellise mootoriga põksuda, aga muidu raha maha viskamine välja arvatud kui sa just tõeline entusiast pole.
Ilus auto. Aga puhas raiskamine. Kui pappi ei peaks kunagi lugema siis oleks isegi omamoodi äge tallinna tänavatel sellise mootoriga põksuda, aga muidu raha maha viskamine välja arvatud kui sa just tõeline entusiast pole.
Q
J
Comment