*** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #916
    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

    Ilus auto. Aga puhas raiskamine. Kui pappi ei peaks kunagi lugema siis oleks isegi omamoodi äge tallinna tänavatel sellise mootoriga põksuda, aga muidu raha maha viskamine välja arvatud kui sa just tõeline entusiast pole.

    Comment

    • BuildUp
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2547

      #917
      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

      Tuleb nõustuda eelkõnelejatega. Kui auto hind juba üle poole milli kerkib ja miljonär või mingi eduka firma omanik pole, siis ei näe väga mõtet. Obv oleks lahe omada sellist relva, aga ma ostaks enne midagi sellisesse kategooriasse kuuluvat http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=750391. Ja siis kui tõesti pokkeri või millegi muuga paar milli kokku aetud, siis vb oleks juba riskivabam midagi kõvemat vaadata.

      Edit: Kui juba hinnad suuremaks hakkavad kerkima, siis võiks imo üldse Saksamaale tõmmata. Seal autosid jalaga segada ning säästad kindlasti päris hea summa.

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #918
        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

        BuildUp'i näidatud auto ostaks igakell ennem, kui selle 600k+ maksva Audi. :P

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #919
          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

          ma ei ostaks ka buildupi oandud autot. 180kkm+ läbisõit ja mõttetult kallis

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #920
            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

            Algselt postitas Rage Vaata postitust
            ma ei ostaks ka buildupi oandud autot. 180kkm+ läbisõit ja mõttetult kallis
            Obv mai mõtle täpselt seda autot, vaid lihtsalt, sellist laadi autod istuvad paremini.

            Comment

            • BuildUp
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2547

              #921
              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

              Algselt postitas Rage Vaata postitust
              ma ei ostaks ka buildupi oandud autot. 180kkm+ läbisõit ja mõttetult kallis

              Ma ütlesin enamvähem samasse klassi. Ei tasu nii konkreetselt võtta. Aga Skodat ka muidugi ei ostaks.

              Comment

              • Aadu
                Õpihimuline Mängur
                • Apr 2009
                • 326

                #922
                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                Aga Skodat ka muidugi ei ostaks.
                Miks mitte?

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #923
                  Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                  Imo ka miks mitte. Škoda müügitulemused on kõige paremad hetkel Eestis, mitte et see tähendaks, kuid midagi ütleb see nii mõndagi.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #924
                    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                    tuttavl on E60 M5 .. pohmst sama mis ssee S6 ainullt BMW. 5 liitrine v10 373kw. Linnas alla 20l sajale ei saa.

                    Hooldused on ka kinod .. õlivahetus mingi 4 tonni+ ... Aga noh funi on täie raha eest ..

                    http://www.auto24.ee/used/749717

                    n2mm n2mm n2eb valja kyll

                    e2: ja kui maei eksi siis kasko on 40k´kanti aastas
                    Last edited by leits; 18.08.10, 15:53.

                    Comment

                    • BuildUp
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2547

                      #925
                      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                      Maitse asi. Lihtsalt ei meeldi ja müüginumbrid jätavad ka sügavalt külmaks.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #926
                        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                        Nii, mul PTR'is Silver staatus oli ehk 1,000 otsingut. Nüüd see sai läbi aga ei leia moodust, kuidas uuesti silver staatust uuendada. Kas seda ei saagi teha?

                        edit: NEVERMIND, uuendas ise.

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #927
                          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          tuttavl on E60 M5 .. pohmst sama mis ssee S6 ainullt BMW. 5 liitrine v10 373kw. Linnas alla 20l sajale ei saa.

                          Hooldused on ka kinod .. õlivahetus mingi 4 tonni+ ... Aga noh funi on täie raha eest ..

                          http://www.auto24.ee/used/749717

                          n2mm n2mm n2eb valja kyll

                          e2: ja kui maei eksi siis kasko on 40k´kanti aastas
                          Su sõber mingi karm rahavend siis :D

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #928
                            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                            pokkerim2ngija ta ei ole jah... ei nimetaks teda sõbraks. pigem tuttavaks

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #929
                              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                              Või nojah, tuttav, igatahes jah iga vana ei jõua sellist autot osta ja sellega aastaringselt sõita, hooldada. :P

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #930
                                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

                                Full Tilt Poker $1/$2 No Limit Hold'em - 9 players
                                The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

                                Dave4112 (MP2): $200.00
                                Th0mmy01 (CO): $350.40
                                x-sebi-x (BTN): $213.00
                                johnneyb (SB): $31.30
                                MajorMaker (BB): $160.00
                                Shaman1729 (UTG): $66.50
                                kin575 (UTG+1): $206.00
                                Hero (UTG+2): $215.30
                                MClark79 (MP1): $320.60

                                Pre Flop: ($3.00) Hero is UTG+2 with A Q
                                2 folds, Hero raises to $10, 1 fold, Dave4112 calls $10, 2 folds, johnneyb calls $9, 1 fold

                                Flop: ($32.00) 3 J 5 (3 players)
                                johnneyb checks, Hero checks, Dave4112 bets $20, johnneyb raises to $21.30 all in, Hero folds, Dave4112 folds

                                Final Pot: $72.00
                                johnneyb wins $69.00
                                (Rake: $3.00)

                                FTP regular :) super hea fold

                                Comment

                                Working...