Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010
Lähen, obv neljapäeva hommikust kuni esmaspäeva pärastlõunani.
Minu jaoks on see Eestis aasta tippsündmus.
Juba mitmendat aastat olen seal karske (tilkagi ei võta ega ka mitte drooge obv :D), sest minu jaoks on see eelkõige väärt muusika nautimise üritus, kaifin täiega. Nii et ettekääne joomiseks on see vaid mõnedele inimestele. Muusikaeelistused on muidugi maitse asi, eksole, seda pole mõtet lahkama hakata siin.
Lähen, obv neljapäeva hommikust kuni esmaspäeva pärastlõunani.
Minu jaoks on see Eestis aasta tippsündmus.
Juba mitmendat aastat olen seal karske (tilkagi ei võta ega ka mitte drooge obv :D), sest minu jaoks on see eelkõige väärt muusika nautimise üritus, kaifin täiega. Nii et ettekääne joomiseks on see vaid mõnedele inimestele. Muusikaeelistused on muidugi maitse asi, eksole, seda pole mõtet lahkama hakata siin.
Comment