FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tisko
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 163

    #16
    Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

    Lähen, obv neljapäeva hommikust kuni esmaspäeva pärastlõunani.
    Minu jaoks on see Eestis aasta tippsündmus.
    Juba mitmendat aastat olen seal karske (tilkagi ei võta ega ka mitte drooge obv :D), sest minu jaoks on see eelkõige väärt muusika nautimise üritus, kaifin täiega. Nii et ettekääne joomiseks on see vaid mõnedele inimestele. Muusikaeelistused on muidugi maitse asi, eksole, seda pole mõtet lahkama hakata siin.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #17
      Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

      ahja btw, kui keegi tahab passi osta, siis minu käest saab praegu 800ga.
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • onuark
        Pokkerihai
        • Oct 2009
        • 1760

        #18
        Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

        ei ole veel kindel, eelm aasta sai 1 öö käidud.
        odavam oleks muidugi mitte minna, aga eks näis.

        Comment

        • nalg
          Õpihimuline Mängur
          • Feb 2010
          • 489

          #19
          Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

          Algselt postitas onuark Vaata postitust
          ei ole veel kindel, eelm aasta sai 1 öö käidud.
          odavam oleks muidugi mitte minna, aga eks näis.
          tahtsin täpselt sama kirjutada :D

          Comment

          • kilu6
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1305

            #20
            Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

            Inimesed kes Viljandi Folgile jooma lähevad, võiks koju jääda.

            (piiratud kogus õlut janu kustutamiseks kuuma ilmaga on ok)
            Last edited by kilu6; 20.07.10, 15:00.

            Comment

            • tolmuahv
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 2502

              #21
              Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

              Jää parem ise koju. Kui keegi ei jooks, siis maksaksid piletid kaks korda rohkem (söögi-alko müügi litsents on tuluallikas, mis päästab üritused). Kui pilet oleks 2x kallim, tuleks oluliselt vähem inimesi ja esinejate tase langeks.

              Kui korraldajad joomist ei salliks, võiksid nad korraldada ürituse, kus jooki ei pakuta. Kui sulle ei sobi korraldajate pakutav üritus, siis jää koju.

              Comment

              • isenseven
                Grinder
                • Sep 2009
                • 598

                #22
                Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

                täna selgus et ise ka vist lendan peale sinna, aga pole 240% kindel

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #23
                  Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

                  Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
                  Inimesed kes Viljandi Folgile jooma lähevad, võiks koju jääda.

                  (piiratud kogus õlut janu kustutamiseks kuuma ilmaga on ok)
                  no hard feelings, aga ei ole sinu asi, mida teised seal teevad. need kes lällavad ja mölisevad on omaette teema.
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • ingu
                    Bännitud
                    • Jan 2010
                    • 1283

                    #24
                    Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

                    Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                    Pole kunagi käinud ja ei lähe ka.
                    +1

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #25
                      Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

                      ilmselgelt sa pole kunagi mänginud nl 100 ja ei mängi ka
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • ingu
                        Bännitud
                        • Jan 2010
                        • 1283

                        #26
                        Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

                        Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                        ilmselgelt sa pole kunagi mänginud nl 100 ja ei mängi ka
                        Misasja? Mis see siia puutub?

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #27
                          Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

                          u'll get it some day
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • ingu
                            Bännitud
                            • Jan 2010
                            • 1283

                            #28
                            Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

                            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                            u'll get it some day
                            Sa paned vigast.

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #29
                              Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

                              Ta mõtles seda, et kedagi ei huvita, kus sa ei käi ja millist muusikat sa kodus kuulad.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • kardpleier
                                Grinder
                                • Jul 2009
                                • 699

                                #30
                                Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

                                kohal.

                                2 aastat käind, kordagi pole yhtegi folgipassi vms ostnud ja mõlemad korrad väga chill olnud. hea ossivaba õhkkond.

                                Comment

                                Working...