FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • runnar
    Grinder
    • Oct 2008
    • 740

    #31
    Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

    kõik päevad olen kohal

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #32
      Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

      Rebeli teenagerina alates 1995 aasta folgist pea kõigil käinud. Mitte et ma folgisõber oleks, aga selles kontekstis on see omal kohal. Suve lahutamatu osa...

      E: seekord laupäval täisprogramm

      Comment

      • soouni
        Grinder
        • Jul 2010
        • 771

        #33
        Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

        igatahes näha et kamraade tuleb igast ilmakaarest siis seljuhul võiks kokku saada ja kerged õlled libistada ning juttu puhuda. nii et kui keegi huvitatud sellest on siis minu number on 5536844.

        Comment

        • chrosmos
          Õpihimuline Mängur
          • Apr 2009
          • 340

          #34
          Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

          vist liigun ka, kuigi leidsin eelmine aasta viljandi folgi asemel viru folgi käsmus. seal muusika parem ja ilma passita pole midagi teha.

          Comment

          • Rando
            Õpihimuline Mängur
            • Jan 2010
            • 316

            #35
            Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

            Keegi tahab koos hääletada kohale? 23.ndal oleks minek.
            Kellelgil vaba kohta on masinas?
            Last edited by Rando; 21.07.10, 19:20.

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #36
              Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

              kust minek rando?

              e: nevermind, 23 minek sul ju
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • jaagup17
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1090

                #37
                Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

                Ise elan Viljandis ja 100% kohal. Kes õlle vms tahab juua PM :D

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #38
                  Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

                  ˇütle parem, kas sinu juures saab pesus käia, kui saab, siis võiks õlle teha küll :D
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • tolmuahv
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 2502

                    #39
                    Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

                    Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                    ˇütle parem, kas sinu juures saab pesus käia, kui saab, siis võiks õlle teha küll :D
                    Vanasti sai 10 krooni eest koolimajades pesta. Vähemalt ühes küll. Ühe suurema telkimisplatsi territooriumil.

                    Muuseas, kas läbi Rapla sõites on mingeid teetöid? Reede õhtul kaameraid täis Tallinn-Tartu on tõsiselt annoying.

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #40
                      Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

                      see koolimajades pesemine on üks nuss ja rõve värk.

                      okei, joon kohvi ära ja autosse minek.
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • taipupole
                        Lõpuboss
                        • Oct 2008
                        • 2181

                        #41
                        Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

                        hea folk oli

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #42
                          Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

                          j2i kahjuks vahele see aasta .. eelmine aasta oli tore .. 3 p2eva koomas

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #43
                            Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

                            Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                            hea folk oli

                            Oli. Halba folki pole veel kogenud.

                            Comment

                            Working...