FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • soouni
    Grinder
    • Jul 2010
    • 771

    #1

    FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

    Küsiks teilt pokkerlased kes teist läheb folgile 22-25 Juuni Viljandis.

    Seisame selle eest, et pärimusmuusika kestaks põlvest põlve.


    ise olen kohal, kuna olen kohalik.
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #2
    Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

    24 on plaanis Bashmendile tulla.

    Comment

    • low-flow
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1208

      #3
      Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

      Jääb kahjuks see aasta ära kuna just selleks ajaks on pikalt ette planeeritud ühte suvilasse sõit hea seltskonnaga.

      Comment

      • masterpuppet
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2094

        #4
        Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

        Kohal.

        Comment

        • Mihkel785
          Jube Noob
          • Oct 2008
          • 113

          #5
          Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

          Kohal

          Comment

          • oitarvi
            Vana Tegija
            • Jan 2009
            • 1231

            #6
            Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

            Viimased 5 aastat käinud, ilmselt see aasta ka ikka siis kohal :)

            Comment

            • sm112
              Grinder
              • Jun 2009
              • 776

              #7
              Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

              Pole kunagi käinud ja ei lähe ka.

              Comment

              • soouni
                Grinder
                • Jul 2010
                • 771

                #8
                Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

                Kui tuleb paras punt siis võiks mingi päev kokku saada ja kebabi õllega võtta.

                Comment

                • Muckyourcards
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2009
                  • 352

                  #9
                  Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

                  Vb tulen ka rongiga kohale üheks või kaheks ööks
                  Kellegil veel plaan tlnnast rongiga minna?
                  Telgid ja asjad kaasa

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #10
                    Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

                    parem ei tule kuigi tahaks muidu pean jälle rolli 0 kasvatama hakkama sest jooks kõik maha selle tsükli käigus mis sealt alguse saab

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #11
                      Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

                      juubel tulemas - viies aasta, 100 % kohal kõik päevad. alati nõus kellegiga õlle võtma
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • paradigmlost
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 421

                        #12
                        Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

                        seletage lollile, mis on Viljandi folgi fenomen..
                        ainus miks minuarvates selline festival lahe tunduks, oleks seal kõik päevad umbkivis folkmuusikat kuulata. Aga kõik folgil käijad/fännid pole ju potheadid ?

                        Comment

                        • g00000se
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1047

                          #13
                          Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

                          Enamjaolt on see siiski hea vabandus, et ennast jälle täis tõmmata. Vähemalt mulle on nii tundunud, parandage, kui eksin

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #14
                            Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

                            mõnus õhkkond on ja hea seltskond. selline vaba ja chill. + neli päeva heade sõpradega olemist ja juua. ei ole tavaline, et lihtsalt jood. siuke teistsugune. kes pole kohal käinud, sellele ei saa seda seletada.
                            Last edited by nikitheone; 17.07.10, 13:58.
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • VinQbator
                              FPP Pro
                              • Dec 2008
                              • 214

                              #15
                              Re: FOLK Viljandis 22-25 juuli 2010

                              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                              mõnus õhkkond on ja hea seltskond. selline vaba ja chill. + neli päeva heade sõpradega olemist ja juua. ei ole tavaline, et lihtsalt jood. siuke teistsugune. kes pole kohal käinud, sellele ei saa seda seletada.
                              Täpselt!

                              Comment

                              Working...