Re: Kas Te usute millegisse?
jumalat kui sellist, ei ole olemas... UFO'd - täiesti pohhui kas on olemas või mitte.. seniks kuni tõestused ja muu värk jääb juttude ja tunnistuste tasemele ja nad otseselt meie ellu ei sekku, pole absoluutselt vahet, kas nad on olemas või mitte...
usun ainult juhusesse ja vabasse tahtesse..
jumalat kui sellist, ei ole olemas... UFO'd - täiesti pohhui kas on olemas või mitte.. seniks kuni tõestused ja muu värk jääb juttude ja tunnistuste tasemele ja nad otseselt meie ellu ei sekku, pole absoluutselt vahet, kas nad on olemas või mitte...
usun ainult juhusesse ja vabasse tahtesse..
Comment