Kas Te usute millessegi?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #31
    Re: Kas Te usute millegisse?

    jumalat kui sellist, ei ole olemas... UFO'd - täiesti pohhui kas on olemas või mitte.. seniks kuni tõestused ja muu värk jääb juttude ja tunnistuste tasemele ja nad otseselt meie ellu ei sekku, pole absoluutselt vahet, kas nad on olemas või mitte...

    usun ainult juhusesse ja vabasse tahtesse..

    Comment

    • EdgarP
      Õpihimuline Mängur
      • Jan 2009
      • 368

      #32
      Re: Kas Te usute millegisse?

      iseendasse. headusse ja usku iseendasse uskumisse.deep teema.

      Comment

      • FreakyJason
        Klubi Liige
        • Jan 2009
        • 1381

        #33
        Re: Kas Te usute millegisse?

        Algselt postitas EdgarP Vaata postitust
        iseendasse. headusse ja usku iseendasse uskumisse.deep teema.
        Mina ka usun sinusse :)

        Comment

        • nalg
          Õpihimuline Mängur
          • Feb 2010
          • 489

          #34
          Re: Kas Te usute millessegi?

          jõuluvana

          Comment

          • Karikakar
            Vana Tegija
            • Jul 2009
            • 1235

            #35
            Re: Kas Te usute millessegi?

            Aga saatusesse?

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #36
              Re: Kas Te usute millessegi?

              aga keegi peale minu ka godzillasse usub?ja loch nessi?

              Comment

              • Sass
                Bännitud
                • Dec 2008
                • 1889

                #37
                Re: Kas Te usute millessegi?

                mina usun et mu klassiõde usub nibirut
                usun et liiga palju alkot on ka halb

                Comment

                • Madis Very
                  Bännitud
                  • Aug 2009
                  • 2951

                  #38
                  Re: Kas Te usute millessegi?

                  Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
                  Aga saatusesse?
                  "Igaüks on oma õnne sepp"

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #39
                    Re: Kas Te usute millessegi?

                    Mina usun seda, et igaüks usub midagi/kedagi.

                    Comment

                    • Sass
                      Bännitud
                      • Dec 2008
                      • 1889

                      #40
                      Re: Kas Te usute millessegi?

                      ma siiski usun et leits ei ole normaalne

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #41
                        Re: Kas Te usute millessegi?

                        Mina usun, et Sass on masohhist, kes naudib kui Leits teda mõnitab. Sest mingit muud mõtet ma ta postitusel ei näe, kui et saaks jälle Leitsi sõimu ning läbi selle suurt naudingut tunda.

                        Comment

                        • Sass
                          Bännitud
                          • Dec 2008
                          • 1889

                          #42
                          Re: Kas Te usute millessegi?

                          täpselt

                          Comment

                          Working...