Küsimus lihtne. Millesse Te usute (kui üldse)? UFOd, afterlife, Nibiru, Jumal -- nimekiri on pikk. Siia alla läheb ka ebausk. Aa ja miks?
Kas Te usute millessegi?
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: Kas Te usute millegisse?
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)[YOUTUBE]QpvwxK7F2BI[/YOUTUBE]
Comment
-
Re: Kas Te usute millegisse?
Pics or..... :DAlgselt postitas macroTilt Vaata postitustUsun endasse. Usun headusse. Usun extraterrestrial eluvormidesse kuna olen kohtunud m6ningate esindajatega. Usun, et iga mees on oma 6nne sepp. Usun!
Comment
-
Re: Kas Te usute millegisse?
Algselt postitas inward Vaata postitustPics or..... :D(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)[YOUTUBE]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/2NGmuhf88eM&hl=en_US&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/2NGmuhf88eM&hl=en_US&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/YOUTUBE]
Ma ise ei usu küll midagi, kole raske midagi uskuda, sest miks peaks üldse midagi eksisteerima, mida saaks uskuda või kes saaks uskuda, see on nii ebaloogiline, et midagi saab üldse eksisteerida, seega võimalik, et midagi ei eksisteerigi ja sellisel juhul on raske midagi uskuda.
Proff.Michio Kaku ütleb, et ka mittemiski on ebastabiilne ning siis käibki mittemiskis kaboom ning Universum on sündinud. Tere teadust!Last edited by levis; 10.07.10, 00:40.
Comment
Comment