Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
lahe arutelu jälle tekkinud
. mul paar küsimust.
olid põhjuseta/süütult kinni? mis teeb "mendist" "värdja"? see, et ta pole standard naeratav "klienditeenindaja"?
ta ei peagi olema. kui pisut kaugemale vaadata, siis saad aru, et ta pole seda selleks, et tema standard "klient" ei ole jõu kasutamise olukordades paremat teenindust ära teeninud ja "mentidel" on standard käitumine välja kujunenud/sisse õpetatud selle alusel. individuaalse lähenemise ja personaalse teeninduse jaoks pole reeglina aega. "to serve and protect" kehtib ikka nende puhul, kes on "õigel pool joont". või äkki on "joon" overrated ja on cool olla rebel? anarhia ftw?
peace
Algselt postitas ingu
Vaata postitust
lahe arutelu jälle tekkinud
. mul paar küsimust.olid põhjuseta/süütult kinni? mis teeb "mendist" "värdja"? see, et ta pole standard naeratav "klienditeenindaja"?
ta ei peagi olema. kui pisut kaugemale vaadata, siis saad aru, et ta pole seda selleks, et tema standard "klient" ei ole jõu kasutamise olukordades paremat teenindust ära teeninud ja "mentidel" on standard käitumine välja kujunenud/sisse õpetatud selle alusel. individuaalse lähenemise ja personaalse teeninduse jaoks pole reeglina aega. "to serve and protect" kehtib ikka nende puhul, kes on "õigel pool joont". või äkki on "joon" overrated ja on cool olla rebel? anarhia ftw?
peace
TC
Comment