***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #1681
    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

    Algselt postitas ingu Vaata postitust
    Värdjad. [ mendid ]

    E: Mitte et ma pooldaks neid tasuta sissetungijaid, aga enamus mente arvavad ikka liiga kõvasti üle endast ja kasutavad oma võimu liiast IMO
    Mis jutt...

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #1682
      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

      Üldse ei viitsi mängida, see kuu. Täitsa pepus.

      Comment

      • MrRiver
        Grinder
        • Oct 2008
        • 735

        #1683
        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

        Algselt postitas ingu Vaata postitust
        Värdjad. [ mendid ]

        E: Mitte et ma pooldaks neid tasuta sissetungijaid, aga enamus mente arvavad ikka liiga kõvasti üle endast ja kasutavad oma võimu liiast IMO
        Palju kokkupuuteid nendega, et nõnda hästi tead?

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #1684
          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

          kurja, miks ma jälle ei leia üles seda topicut kus on kõiksugu pokkeriväljendid lahti tõlgitud või seletatud..

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #1685
            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

            Algselt postitas Rage Vaata postitust
            kurja, miks ma jälle ei leia üles seda topicut kus on kõiksugu pokkeriväljendid lahti tõlgitud või seletatud..
            http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=757

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #1686
              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

              Täiesti ulmeeeeeee,ma pole ennem siukest naeru 2+2 maha pannud rofl!!!

              http://forumserver.twoplustwo.com/29...people-838201/

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #1687
                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                LOL
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • doublemint65
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 695

                  #1688
                  Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                  [YOUTUBE]WP4Sr12STBA[/YOUTUBE]

                  Comment

                  • ingu
                    Bännitud
                    • Jan 2010
                    • 1283

                    #1689
                    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                    Algselt postitas MrRiver Vaata postitust
                    Palju kokkupuuteid nendega, et nõnda hästi tead?
                    No kui inimene saab mendiks, siis usu mind ta muutub, mõni ahv tõuseb nii ära, et täitsa jube. Kui sinu kokkupuuted nendega on vaid telekast nende läbimine, siis muidugi sa ei saa aru sellest. Ära võta isiklikult, ei taha solvata vms.

                    Ja keegi ees kirjutas, et venelased tihtipeale karjuvad kohe ai ai ai kui valus. Ma ise ka seda tähele pannud [ telekast ], et ühtki eestlast niimoodi karjumas pole näinud. Aga see mis üleval kirjutasin, seda seisukohta ma ei muuda never.

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #1690
                      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                      imo politsei nimetamine mendiks ütleb sinu kohta juba kõik.

                      ja ma ka ei muuda oma arvamust

                      Comment

                      • ingu
                        Bännitud
                        • Jan 2010
                        • 1283

                        #1691
                        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                        Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                        imo politsei nimetamine mendiks ütleb sinu kohta juba kõik.

                        ja ma ka ei muuda oma arvamust
                        Nõus, a mis see ütleb kah?

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #1692
                          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                          Endale ka veidi liiga tehtud politsei poolt põhjuseta, aga pärast seda kui Fox Crimest olen "Võmme" vaadanud enam ei kurda ja olen rahul, et meil selline politseiriik pole :)

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #1693
                            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                            Algselt postitas ingu Vaata postitust
                            Nõus, a mis see ütleb kah?
                            näituseks seda, et ju sulle on ikka põhjusega liiga tehtud

                            Comment

                            • Kotkas1000
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 2305

                              #1694
                              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                              Algselt postitas ingu Vaata postitust
                              No kui inimene saab mendiks, siis usu mind ta muutub, mõni ahv tõuseb nii ära, et täitsa jube. Kui sinu kokkupuuted nendega on vaid telekast nende läbimine, siis muidugi sa ei saa aru sellest. Ära võta isiklikult, ei taha solvata vms.

                              Ja keegi ees kirjutas, et venelased tihtipeale karjuvad kohe ai ai ai kui valus. Ma ise ka seda tähele pannud [ telekast ], et ühtki eestlast niimoodi karjumas pole näinud. Aga see mis üleval kirjutasin, seda seisukohta ma ei muuda never.

                              Ingu, kle, ma usun, et näiteks korstnapühkijate seas on ka sitaks nõmedaid inimesi. Mu üks kunagine ülemus, kes oli elukutselt ehitaja, oli nii sita iseloomuga inimene, et ma ei sooviks oma vihavaenalsele ka sellist tuttavaks.
                              Või sa oledki mingi põhimõtteline "mendivihkaja"? Oled kuskil kinnipidamisasutuses viibinud juhuslikult?

                              Comment

                              • ingu
                                Bännitud
                                • Jan 2010
                                • 1283

                                #1695
                                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                                Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                                Või sa oledki mingi põhimõtteline "mendivihkaja"? Oled kuskil kinnipidamisasutuses viibinud juhuslikult?
                                1. Ma ei väida, et kõik mendid on värdjad, aga enamus minujaoks on.
                                2. Jah

                                E: Ja sealt seee viha tulebki nende vastu, ma tean, aga ma ei suudaks oma seisukohta nende vastu muuta.
                                Muidu üks positiivne asi ka. Jõime Laupäeva hommikul kell 6 pargis viina. Politsei tuli ütles ilusti, nagu inimene inimesele. Palun minge ära, siin ei tohi juua. Rääkisime ilusti ära, et lähme edasi ja kõik. A mõni oleks kuuti pistnud ja kaineri toppinud ka viisakalt käitudes.
                                Last edited by ingu; 27.07.10, 22:23.

                                Comment

                                Working...