Nii. Sõber lendab teisipäev Tsehhi ja sai siis 1 pudel Absinti tellitud:)
1) normaalset absinti myyakse eestis ka @ stockmann
2) seal sees enam nagunii neid kõige paremaid komponente pole
3) absint on nagu misiganes alkohol, ehk õige seltskonna ja meeleolu koosmõjul on pidu taevani.
Comment