***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Sass
    Bännitud
    • Dec 2008
    • 1889

    #1411
    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

    Algselt postitas Booyaka Vaata postitust
    mida rohkem sul on, seda rohkem sa kulutad.
    Üldjuhul siis! on ka obv erandeid.
    mr Darwin "lumberjack" Moon

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #1412
      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

      kui selline raha käes, siis raudselt läheks üle 20k. ostad maja, auto, reisid jne.

      mõtekam oleks mingi osa sellest investeerida kuhugi.

      samas eesti mehe keskmine eluiga oli mingi 62 või midagi sinnakanti? 69 kindlasti ei olnud.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #1413
        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

        Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
        venna kursavend võitis eile 12milli.
        Hehh, ma parem Äiale ei ütle läheb kindla peale tilti

        Comment

        • Sass
          Bännitud
          • Dec 2008
          • 1889

          #1414
          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

          tra lennukas katsed olid ikka jõhkrad.. oligi testid nii tehtud et kui geenius ei ole siis valmis yldjuhul ei j6ua.. mõned testid jõudsin ka lõpuni (H) aga jah.. algul oli hea... vaatasin oo wow 3 korralikku pyssi ka katsetele tulnud. Hakkasin eitesid jälgima, siis vaatan eit nokib nina.. mina-ok noki noki kõik ju teevad, eit- peale nokkimist käsi suu poole, mina- OH NO DONT DO THAT NONONONONON eit- näpp suhu, mina- ok 2 pyssi järel _:D

          Comment

          • K2snakas
            Pokkerihai
            • Feb 2009
            • 2388

            #1415
            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

            Algselt postitas Sass Vaata postitust
            tra lennukas katsed olid ikka jõhkrad.. oligi testid nii tehtud et kui geenius ei ole siis valmis yldjuhul ei j6ua.. mõned testid jõudsin ka lõpuni (H) aga jah.. algul oli hea... vaatasin oo wow 3 korralikku pyssi ka katsetele tulnud. Hakkasin eitesid jälgima, siis vaatan eit nokib nina.. mina-ok noki noki kõik ju teevad, eit- peale nokkimist käsi suu poole, mina- OH NO DONT DO THAT NONONONONON eit- näpp suhu, mina- ok 2 pyssi järel _:D
            [YOUTUBE]S53-gmHN-O4[/YOUTUBE]

            not using your brain!

            Comment

            • Sass
              Bännitud
              • Dec 2008
              • 1889

              #1416
              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

              ja pange mu woofrimüügi teema juba yles plättttttt

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #1417
                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                Algselt postitas Sass Vaata postitust
                tra lennukas katsed olid ikka jõhkrad.. oligi testid nii tehtud et kui geenius ei ole siis valmis yldjuhul ei j6ua.. mõned testid jõudsin ka lõpuni (H) aga jah.. algul oli hea... vaatasin oo wow 3 korralikku pyssi ka katsetele tulnud. Hakkasin eitesid jälgima, siis vaatan eit nokib nina.. mina-ok noki noki kõik ju teevad, eit- peale nokkimist käsi suu poole, mina- OH NO DONT DO THAT NONONONONON eit- näpp suhu, mina- ok 2 pyssi järel _:D
                said siis sisse v ei sanud?

                Comment

                • ingu
                  Bännitud
                  • Jan 2010
                  • 1283

                  #1418
                  Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                  [YOUTUBE]Up5bAKgoQ_k&feature=player_embedded[/YOUTUBE]

                  HUUMOR :D

                  Comment

                  • JohannesJ
                    Grinder
                    • Jun 2010
                    • 684

                    #1419
                    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                    lol @ 155116 ors:D
                    näitab eesti klienditeenindajate kannatlikkust!

                    Comment

                    • kardaanirist
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 3675

                      #1420
                      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                      vanamees on seniilne. endal oleks juba teise minuti lõpus ilge tilt.

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #1421
                        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                        Algselt postitas Sass Vaata postitust
                        12 milliga saab täpselt kuni 69 aastaseks elada (kui oled 19) kulutades 20k eeki kuus
                        10 milli paned kasvufondi ja teenid selle pealt iga kuu 100 000krooni.

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #1422
                          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                          Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                          venna kursavend võitis eile 12milli.
                          pff... luckbox ka veel.. buy in oli ainult 185kr.

                          Briti jalgpallifänn Mike McNally teenis tänavuse jalgpalli MM-finaalturniiri mängude tulemusi ennustades miljon dollarit ehk üle 12 miljoni Eesti krooni.



                          29-aastane McNally tegi ühes interneti kihlveokontoris viis ennustust, makstes igaühe eest kaks naelsterlingit ehk umbes 37 krooni, panustades seega kokku umbes 185 krooni, vahendab The Sun.

                          Tänu sellele panusele teenis ta õiguse osaleda suuremas ennustuses, kus tuli ennustada MMi iga matši tulemus. Nimelt said sellest ennustusest osa võtta kõik, kes panustasid vähemalt 185 krooni.

                          McNally ennustas õigesti 36 matši tulemused, olles ainus, kes nii paljud tulemused ära arvas ning võites seega peaauhinna miljon dollarit ehk üle 12 miljoni Eesti krooni.

                          Enne finaalmängu oli lisaks McNallyle veel üks inimene õigesti ennustanud 35 mängu tulemused, aga talle sai saatuslikuks Hollandi pooldamine, McNally märkis õigesti, et maailmameistriks tuleb Hispaania.

                          «Olin sõnatu, kui sain teada, et olen võitnud,» tunnistas McNally. «Kahju ainult, et Inglismaa koondisel sama hästi ei läinud kui minul.»

                          Comment

                          • erplander
                            ekrelander
                            • Oct 2008
                            • 1029

                            #1423
                            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                            Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                            10 milli paned kasvufondi ja teenid selle pealt iga kuu 100 000krooni.
                            Niikauaks kui kasvufondiga läheb nii, nagu nendega ikka kipub minema ja parimal juhul jääd ilma teatud osast oma investeeringust, halvemal juhul kõigest.

                            Comment

                            • Tarq666
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 814

                              #1424
                              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                              Tavalise riskivaba hoiusega võib juba 20000 kuus inresse teenida 10milku pealt.

                              Comment

                              • totaldonk
                                Grinder
                                • Dec 2009
                                • 914

                                #1425
                                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                                fuuuuuck jälle nii stooned :D

                                Comment

                                Working...