Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
ei tea, see aasta ei näinud.. ma sõitsin selle vidinaga Ukrainas, otse selle kõrval oli 7 korruseline Bobeda tehas, selle katusest lendasime ikka tublisti kõrgemale.. maitea palju G-jõudusid oli, aga nii esimene kiirendus üles kui ülevalt uuesti alla kiirendus ei lasknud hingata korralikult.. võimas (Y)..
Algselt postitas -andres-
Vaata postitust
Oleks võinud konkureeriva pakkumise teha, saanuks rulli
Comment