***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #1351
    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

    Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    See pmst iga viimane aasta Õllekal ka eksisteerinud jah?
    ei tea, see aasta ei näinud.. ma sõitsin selle vidinaga Ukrainas, otse selle kõrval oli 7 korruseline Bobeda tehas, selle katusest lendasime ikka tublisti kõrgemale.. maitea palju G-jõudusid oli, aga nii esimene kiirendus üles kui ülevalt uuesti alla kiirendus ei lasknud hingata korralikult.. võimas (Y)..

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #1352
      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

      Tivoli tuuri Aladdini vaip oli suht rets.

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #1353
        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

        Mõnikord võiks ässasid ka niimoodi tulla:

        Comment

        • Kris
          Grinder
          • Mar 2009
          • 860

          #1354
          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

          Zuckerberg: Yeah so if you ever need info about anyone at Harvard

          Zuckerberg: Just ask.

          Zuckerberg: I have over 4,000 emails, pictures, addresses, SNS

          [Redacted Friend's Name]: What? How'd you manage that one?

          Zuckerberg: People just submitted it.

          Zuckerberg: I don't know why.

          Zuckerberg: They "trust me"

          Zuckerberg: Dumb f*cks.

          gg faceb000k </3

          Comment

          • K2snakas
            Pokkerihai
            • Feb 2009
            • 2388

            #1355
            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

            https://www.osta.ee/13190317 kust taolisi asju Eestis teha saaks lasta või osta vmt???

            Comment

            • Ghost0
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1335

              #1356
              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

              Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
              https://www.osta.ee/13190317 kust taolisi asju Eestis teha saaks lasta või osta vmt???

              Comment

              • K2snakas
                Pokkerihai
                • Feb 2009
                • 2388

                #1357
                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                Kas seal kohe saab lasta nimed ja v2rgid kah peale teha? On kellegil kogemusi?

                Comment

                • Kris
                  Grinder
                  • Mar 2009
                  • 860

                  #1358
                  Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                  http://www.youtube.com/watch?v=eAaQNACwaLw !!!

                  TROLLZ YO !!!!

                  Comment

                  • kuco
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1910

                    #1359
                    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                    Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                    Kas seal kohe saab lasta nimed ja v2rgid kah peale teha? On kellegil kogemusi?
                    Peaks saama. Mu vennal on lastud teha sarnased asjad

                    Comment

                    • kuco
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1910

                      #1360
                      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                      Algselt postitas Rage Vaata postitust
                      ahjaa... homse õhtu veedan Riias, kuhu soovitate minna, nimesid, linke, aadresse.. @õhtuseks meelelahutuseks


                      Väga nuts koht. 2 ööklubi, lounge, kasiino, strippikas
                      2 reeglit on seal, millest ka peetakse kinni...

                      DRESS CODE
                      Smart Casual – Smart dress is essential to gain entry to STUDIO 69, sports shoes or trainers are NOT allowed.

                      AGE RESTRICION
                      Over 21`s

                      Comment

                      • QKulgur
                        Õpihimuline Mängur
                        • Dec 2008
                        • 484

                        #1361
                        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                        vahepeal on tunne, et kui turniire mängida ja mingi kõva stacki omale saand siis sit oudi või lase kellegil teisel edasi mängida kuna alati suudan oma stacki maha mängida minite lolluste pärast:S

                        Comment

                        • Jack Jones
                          Jube Noob
                          • Aug 2009
                          • 143

                          #1362
                          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                          Eks-vormeliäss Marko Asmer hankis möödunud ööl Hiiumaal endale vindise peaga vana mosse.


                          Kas Sassil polnud mosset? Oleks võinud konkureeriva pakkumise teha, saanuks rulli

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #1363
                            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                            Algselt postitas QKulgur Vaata postitust
                            vahepeal on tunne, et kui turniire mängida ja mingi kõva stacki omale saand siis sit oudi või lase kellegil teisel edasi mängida kuna alati suudan oma stacki maha mängida minite lolluste pärast:S

                            Samasiin, eriti kui on miski 3-4 turniiritund käimas, täiesti sick.

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #1364
                              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                              Kui kellelgi on autosõidu lõppastmekoolitust plaanis lähiajal teha, siis siit saab soodsalt. Pakkumine on õhus homme keskööni. http://www.minuvalik.ee/

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #1365
                                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                                Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                                Kui kellelgi on autosõidu lõppastmekoolitust plaanis lähiajal teha, siis siit saab soodsalt. Pakkumine on õhus homme keskööni. http://www.minuvalik.ee/
                                Üks küsimus sellega, kas nüüd peab uuesti tegema ka ARK teooria eksami? Keegi midagi hämas, et seadusi muudeti.

                                Comment

                                Working...