Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
ty2Skyline
pean vist ikka takso võtma.. kell 9 on buss seal aga vaatasn linnaliinid lähevad mingi pool 10 paiku sealt kuskilt tahan võimalikult vara sinna jõuda ikka
// keegi rääkis statoilist üle tee... where the heck is that
mingi maja nr 6 skyline pildil?
ty2Skyline
pean vist ikka takso võtma.. kell 9 on buss seal aga vaatasn linnaliinid lähevad mingi pool 10 paiku sealt kuskilt tahan võimalikult vara sinna jõuda ikka
// keegi rääkis statoilist üle tee... where the heck is that
mingi maja nr 6 skyline pildil?
Comment