Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
see, kes esimesena mucki viskas, see kaotab ilmselt. loogiliselt võttes peaks nii olema, sest too teine tüüp jääb oma käega ainukesena mängu. aga ma ei ole kindel.
see, kes esimesena mucki viskas, see kaotab ilmselt. loogiliselt võttes peaks nii olema, sest too teine tüüp jääb oma käega ainukesena mängu. aga ma ei ole kindel.
TC
Comment