***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #1276
    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

    see, kes esimesena mucki viskas, see kaotab ilmselt. loogiliselt võttes peaks nii olema, sest too teine tüüp jääb oma käega ainukesena mängu. aga ma ei ole kindel.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #1277
      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

      Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
      umb. 35 000 mängijat oleks minu pakkumine. kusagilt on meelde jäänud, et eelmine aasta oli 30 000.
      Kui kokku lugeda kõik, kes on kasvõi ühe korra freerolli või homegame mänginud siis võib see number tõene olla. PTR annab FTP+Party cashi mängijate arvuks 5200+. Isegi, kui juurde lisada veel kõik, kes mängivad ainult Starsis,Trios ja mujal ei tohiks koguarv eriti üle 10 000 olla. Eelduseks on muidugi ka see, et SNG/MTT mängijad on mõned jaotused cashi ka proovinud.

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #1278
        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        LOL
        Kas 2+2 on mingi teema ka selle kohta?Tahaks neid epic postitusi lugeda :D

        Comment

        • IamAllin
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 1653

          #1279
          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

          waat kõik oli ju õige seal. Hellmuth viskas oma käe mucki. Teine vend ei pea oma kätt näitama. Samasugust olukorda kirjeldati CARDPLAYERIS. 1/2010 see, kus Runnar peal oli. Kel on see, siis vaadake lk26.

          video on siin: http://www.youtube.com/watch?v=Mr2agX80ZyE

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #1280
            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

            hm. kiire googeldamine ja nt. see artikkel väidab, et "Eestis kuni 30 000 harrastajat". ekspress ka veel niiet numbrid peaksid olema tõesed. iseasi, kas kõik ka onlines on pokkerit mänginud, aga 20 000+ on kindlasti.

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #1281
              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

              Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
              hm. kiire googeldamine ja nt. see artikkel väidab, et "Eestis kuni 30 000 harrastajat". ekspress ka veel niiet numbrid peaksid olema tõesed. iseasi, kas kõik ka onlines on pokkerit mänginud, aga 20 000+ on kindlasti.
              Eestis kuni 30 000 harrastajat.

              pakun et autor pani selle nr suht suvalt

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #1282
                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                no see siiski Ekspress ja autor ei pane "suvalt" neid numbreid. oleks Kroonika või SL Õhtuleht vms.

                pealegi on see eelmise aasta artikkel ja aastaga on kindlasti mängijaid kõvasti juurde tulnud ja väga vähesed ei ole netis kunagi kasvõi freerolli mänginud.

                //usun, et 30 000 netipokkeri harrastajat võib reaalne arv olla küll.

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #1283
                  Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                  Algselt postitas eddi Vaata postitust
                  oskab keegi öelda selle umbkaudse arvu mitu inimest eestist mängib online pokkerit?
                  ma arvan et ca 10 000 inimest mängivad kord kuus vähemalt real money peale netis pokkerit :)

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #1284
                    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                    ei ole see ekspress midagi nii kvaliteet leht ja lugejate arvu tõstmiseks tehakse ükskõik mida.
                    kui ikka kirjutada, et 30k on pokkersõltlased, siis see müüb.

                    Comment

                    • rasmer
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1306

                      #1285
                      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                      Mingi 1-2 korda kuus või isegi vähem mängivaid homegame mängijaid on ikka oluliselt rohkem kui mingi PTR näitab.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #1286
                        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                        LOL uus CardPlayer, hotcocacolaga intervjuu, algul info tema kohta, Nimi: "hotpepsicola" :D

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #1287
                          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          LOL uus CardPlayer, hotcocacolaga intervjuu, algul info tema kohta, Nimi: "hotpepsicola" :D
                          heal poisil mitu nime (A)

                          misasja, kuskil juba müügil wä
                          Last edited by hotcocacola; 18.07.10, 23:46.

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #1288
                            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                            Jep, ma ostsin eile. Saab 3 osa korraga. Runnari oma oli ka, mul lausa 2 tükki, kokku kodus seega juba 3l.

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #1289
                              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                              http://forumserver.twoplustwo.com/29...written-59693/

                              Suht hea thread :).

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #1290
                                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                                Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                                hahaha
                                päris head pärlid :D


                                Enjoying Salads, by Greg Raymer

                                Comment

                                Working...