***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mislinn
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1734

    #1111
    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

    Algselt postitas ingu Vaata postitust
    Ee. Mul vahel sama asja juhtunud. Vahel töötab. Aga kui see error tuleb võtan HEMi lahti ja otsin sealt selle käe üles ja siis töötab.
    Ikka sama jama

    Comment

    • ingu
      Bännitud
      • Jan 2010
      • 1283

      #1112
      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

      Algselt postitas mislinn Vaata postitust
      Ikka sama jama
      Saada PS-iga käsi.

      Comment

      • nummar
        Õpihimuline Mängur
        • May 2009
        • 322

        #1113
        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

        ircu kanal oleks imo hea idee küll

        Comment

        • teerajaja
          Grinder
          • Feb 2009
          • 815

          #1114
          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

          Algselt postitas teerajaja Vaata postitust
          On siin mõni rattahuviline kes tahaks teha Tln-harku-tabasalu-tln ringi trenni mõttes ?!

          EDIT: baah ilm vist tõmmab ikkagi kotti ära

          EDIT2: käisin tegin nüüd selle ära, üldiselt sõidan ysna tihti õhtuti seda ringi, nii et kui teinekord kellegil huvi ja tahab nats trenni teha võib märku anda.

          Comment

          • isenseven
            Grinder
            • Sep 2009
            • 598

            #1115
            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

            palju KM kokku tuleb?

            Comment

            • SALSABOY
              FPP Pro
              • Jun 2010
              • 287

              #1116
              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

              Algselt postitas Sass Vaata postitust
              Salsaboy said ticketid k2tte v? Mulle pannakse näkku ka suppordis mitte ainult laudades. Saatsin tna kirja wheretf are my ticket... saan vastuse.. u have 1 sunday million ticket u can find it at turnament tickets... WTFFFFFFFFFf saatsin kirja et wtf kus kolm ülejäänd on

              // keegi itimees võiks leiutada jututoa pokkeriprodele... oleks vist parem kui siin OTs spämmid iga kuu..
              Kirjuta, et sa mängisid 740 sunday milli freekat. ja pole enda boonus pileteid kätte saanud
              Ise sain piletid kätte $750 000, $250 000 ja $1.500 000 Ja regatud kaa. Alla kergelt ei anna ja vastased saavad loota ainult minu vea peale



              Täname Teie kannatlikuse eest.

              Uurisime olukorda lähemat ja oleme leidnud lahenduse.

              Saame kinnitada, et 'Sunday Million'oli lisatud Teie kontole, nüüd ka
              manuaalselt lisasime 2 lubatud piletit Teie kontole:

              'Sunday Warm Up'
              'Sunday 1/4'

              Tegu oli nimelt PokerNewsi veaga, kes korraldas selle privaat turniiri,
              nad
              lihtsalt ei lisanud piletid Teie kontole. Seega väga hea, et andsite
              meile
              sellest teada.

              Veelkord vabandame igasuguste ebameeldivuste pärast, mis see võis Teile
              tekitada!
              Last edited by SALSABOY; 15.07.10, 21:16.

              Comment

              • teerajaja
                Grinder
                • Feb 2009
                • 815

                #1117
                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                Algselt postitas isenseven Vaata postitust
                palju KM kokku tuleb?
                30-34km ise olen mustamäel

                Comment

                • Sass
                  Bännitud
                  • Dec 2008
                  • 1889

                  #1118
                  Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                  nyyd tahavad mulle ainult 2 ticketit juurde anda... wtf krdi jokerstars.. busto ka kohe tulemas.. ju varsti uut staket vaja j2lle

                  Comment

                  • SALSABOY
                    FPP Pro
                    • Jun 2010
                    • 287

                    #1119
                    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                    Algselt postitas Sass Vaata postitust
                    nyyd tahavad mulle ainult 2 ticketit juurde anda... wtf krdi jokerstars.. busto ka kohe tulemas.. ju varsti uut staket vaja j2lle
                    Peadki kaks juurde saama ju kui ma ei eksi. Või oli esimesele kohale veel mõni pilet ?

                    Comment

                    • Sass
                      Bännitud
                      • Dec 2008
                      • 1889

                      #1120
                      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                      Algselt postitas SALSABOY Vaata postitust
                      Peadki kaks juurde saama ju kui ma ei eksi. Või oli esimesele kohale veel mõni pilet ?
                      3 tykki oli

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #1121
                        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                        Algselt postitas Sass Vaata postitust
                        nyyd tahavad mulle ainult 2 ticketit juurde anda... wtf krdi jokerstars.. busto ka kohe tulemas.. ju varsti uut staket vaja j2lle
                        ei tea küll miks

                        Comment

                        • Sass
                          Bännitud
                          • Dec 2008
                          • 1889

                          #1122
                          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                          Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                          ei tea küll miks
                          bad beats-> minseti minek-> bad beats-> tilt-> sitt m2ng->tilt enda sita m2ngu yle-> bad beadid sitasti m2ngides-> busto soon

                          Comment

                          • MrRiver
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 735

                            #1123
                            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                            Algselt postitas Sass Vaata postitust
                            bad beats-> minseti minek-> bad beats-> tilt-> sitt m2ng->tilt enda sita m2ngu yle-> bad beadid sitasti m2ngides-> busto soon
                            Graafik EV joonega palun.

                            Comment

                            • Sass
                              Bännitud
                              • Dec 2008
                              • 1889

                              #1124
                              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                              käi ptsi oma EV joonega.. ega iga bad beat ei tähenda EV joont.. kui sul on AA fishil on K8 flop on AxT oaned Cbeti fish callib turn on Q paned uuesti fish callib River on J jaC/C see ei ole bad ebat? minu arust n kui sinu pokkeriPRO arust ei ole siis lase olla

                              Comment

                              • SALSABOY
                                FPP Pro
                                • Jun 2010
                                • 287

                                #1125
                                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                                Algselt postitas Sass Vaata postitust
                                käi ptsi oma EV joonega.. ega iga bad beat ei tähenda EV joont.. kui sul on AA fishil on K8 flop on AxT oaned Cbeti fish callib turn on Q paned uuesti fish callib River on J jaC/C see ei ole bad ebat? minu arust n kui sinu pokkeriPRO arust ei ole siis lase olla
                                GO SASS U CAN DO IT. võta kokku ennast ja baby steps.

                                Comment

                                Working...