***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Supsti
    Grinder
    • Dec 2008
    • 863

    #706
    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

    Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
    Kuule see oli 90ndate alguses teil ju. Nüüd on teised ajad. Välk on palju leebem.
    Ma saadaks sellise jutu peale ausalt *****. Kuradima eile päeval ja õhtul lõi Saaremaal koguaeg äikest. Kaks korda käis välk ja pauk korraga nii valjusti, et mul aknaklaasid värisesid ja õues hakkas 6 autot uilgama. Tõsiselt, polnud sellist äikest veel ennem näinud.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #707
      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

      Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Juba ammu tahtsin öelda/tsiteerida ja nüüd siis saab see öeldud/tsiteeritud:

      Süda kuis sa ruttu tõused
      kuumalt rinnus tuksuma,
      kui su nime suhu võtan,
      püha Eesti - isamaa!
      Head olen näind ja paha,
      mõnda jõudsin kaota,
      mõnda elus jätta maha -
      sind ei iial unusta!

      Sinu rinnal olen hingand,
      kui ma vaevalt astusin,
      sinu õhku olen joonud,
      kui ma rõõmust hõiskasin,
      minu pisaraid sa näinud,
      minu muret kuulnud sa -
      Eestimaa mu tööd, mu laulu,
      sul neid tulin rääkima.

      Oh ei jõua iial öelda ma,
      kuis täidad südame!
      Sinu rüppe tahan heita ma
      kord viimse unele.
      Ema kombel kinni kata
      lapse tuksvat rinda sa.
      Eesti muld ja Eesti süda -
      kes meid jõuaks lahuta.

      Just see ja ainult see lugu peaks olema Eesti hümn ja ka võimatu saaks teoks.

      Comment

      • Sass
        Bännitud
        • Dec 2008
        • 1889

        #708
        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

        Algselt postitas Supsti Vaata postitust
        Ma saadaks sellise jutu peale ausalt *****. Kuradima eile päeval ja õhtul lõi Saaremaal koguaeg äikest. Kaks korda käis välk ja pauk korraga nii valjusti, et mul aknaklaasid värisesid ja õues hakkas 6 autot uilgama. Tõsiselt, polnud sellist äikest veel ennem näinud.
        Doomsday l2heneb.. hiiumaal oli samamoodi

        Comment

        • noname
          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
          • Oct 2009
          • 2366

          #709
          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

          perse...
          Täna mõtlesin,et ei tee kaua öösel mängu ja no ei lasta.
          Ikka peab igas lauas 2-3.ÜBER 70vpip fishi paremal istuma minust

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #710
            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

            Keegi teab sellise rütmika tantsuloo nime, kus refräänis naisvokaal laulab "fernandooooo..vms" :D ???

            Comment

            • HU grinder
              Vana Tegija
              • Feb 2010
              • 1002

              #711
              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

              Lady gaga - alejandro

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #712
                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
                Lady gaga - alejandro
                Funny.



                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • HU grinder
                  Vana Tegija
                  • Feb 2010
                  • 1002

                  #713
                  Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                  Mis sul selle fernandoga on, kõik muu vastab ju nõuetele, kah asi kas kisab fernando või alejandro

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #714
                    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                    Fernandol ja Alejandrol on suur vahe . Antud juhul on tegemist hoopis teise lauluga.

                    Comment

                    • Karikakar
                      Vana Tegija
                      • Jul 2009
                      • 1235

                      #715
                      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                      Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
                      Mis sul selle fernandoga on, kõik muu vastab ju nõuetele, kah asi kas kisab fernando või alejandro

                      Don't call my name.
                      Don't call my name, Alejandro.
                      I'm not your babe.
                      I'm not your babe, Fernando.

                      kisab ka fernandot

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #716
                        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                        Aitab mõnitamisest :D


                        Leidsin.
                        Imo suht mahe, aga mingi kiirem variant on ka, mis parem.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • oitarvi
                          Vana Tegija
                          • Jan 2009
                          • 1231

                          #717
                          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                          Ma oleks pakkunud Bailandot. :D

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • noname
                            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                            • Oct 2009
                            • 2366

                            #718
                            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                            Algselt postitas inward Vaata postitust
                            Aitab mõnitamisest :D


                            Leidsin.
                            Imo suht mahe, aga mingi kiirem variant on ka, mis parem.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            :)

                            KÕIK sobib,peale keele:)

                            Comment

                            • noname
                              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                              • Oct 2009
                              • 2366

                              #719
                              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                              Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
                              Ma oleks pakkunud Bailandot. :D

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Sellist sauna sauna võtaks isegi
                              Cool song....
                              E:Viimati (kilplastele:enne tänast siis*) kuulasin ja tantsisin selle laulu järel PANORAMIS...fck that place,03:30 ütlevad a.la "kle rahvas on läinud ja """"kutu"""" ja te peate ka lahkuma...Panoraam läheb täna kinni tänu klientide väheseusele...tra me olimegi ainukesed kes jooki ostsid REEDE ÕHTUL W.FCK ME.TRA MA VÕTSIN JUBA TONNI EEST JA MA EI TEA MIS SÕBRAD SINNA MAGAMA PANID...

                              tra anyway...
                              juhtub see,et ma varsti vist äkki kui kusi joppab ja **** peab,siiis LINNA elama...
                              Ei leia korterit (Teie oma,kus mölllata ofc),mida "risustada"

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #720
                                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                                Haha päris hea noname :D. Panoraamis sai ka kunagi käidud päris palju, kui mingi sõbra kaudu Metropolist tasuta pileteid sai. Hollyaks ja Venus ftw (eks muud on ka head). Hollykas on värsket liha ja Venuses oled sina värske liha. Ez game.

                                Comment

                                Working...