Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
Ma saadaks sellise jutu peale ausalt *****. Kuradima eile päeval ja õhtul lõi Saaremaal koguaeg äikest. Kaks korda käis välk ja pauk korraga nii valjusti, et mul aknaklaasid värisesid ja õues hakkas 6 autot uilgama. Tõsiselt, polnud sellist äikest veel ennem näinud.
Algselt postitas oitarvi
Vaata postitust


. Antud juhul on tegemist hoopis teise lauluga.
Comment