***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ingu
    Bännitud
    • Jan 2010
    • 1283

    #601
    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

    Algselt postitas leits Vaata postitust
    pilved l2hevad tumedavaks j2rjest .. pakun 1h jooksul tuleb r2me vihm ja 2ike
    Käisin ka just suitsul ja mängin turkat ja vaatasin taevasse ning palusin ära hakka äikest tulema, FT ei ole kaugel ja ma ei taha oma arvutiga riskida.

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #602
      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

      ma vaatan siin poolesilmaga ETV-d ja minuarust on Tony-G stuudios.

      Comment

      • hoss23
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 2551

        #603
        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

        Algselt postitas alaska Vaata postitust
        ma vaatan siin poolesilmaga ETV-d ja minuarust on Tony-G stuudios.
        Maimik ongi Tony-G

        Comment

        • Godspeed_EJ
          Klubi Liige
          • Nov 2009
          • 3049

          #604
          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

          Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
          Maimik ongi Tony-G
          Ja Rein Pakk on ta vend

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #605
            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

            Algselt postitas ingu Vaata postitust
            Käisin ka just suitsul ja mängin turkat ja vaatasin taevasse ning palusin ära hakka äikest tulema, FT ei ole kaugel ja ma ei taha oma arvutiga riskida.
            Lol? Mingi 1:10000000 et lööb arvutisse:D?

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #606
              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

              ma ei saa ka aru mida on pabistada äikse ja välgu ja turniiri FT kokkulangemise pärast.
              kui sa just kuskil metsas voolu ei varasta ja juhe otse postiotsast arvutisse ei jookse, siis pead küll päris mitu eluiga vastu pidama, enne kui äike su arvutile pihta saab.
              tänapäeval on kilbid maandatud, majades peab olema maandus, kaitsmeid peab olema vahel miljon. lisaks sellele, on välgutabamust saada kaduvväike võimalus. ja kui lööbki majja, siis on arvuti küll kõige väiksem mure ja kahju.
              ning teiseks...kui välk peaks lööma eesti energia liinidesse või alajaama ning võrgus tekkinud ülepinge su kodused seadmed läbi kärsatab, siis avaldus sisse ja sulle huvitatakse seadmete remont või asendus.

              Comment

              • atsetoon
                Joomas õlut Atsetooniga
                • May 2009
                • 1105

                #607
                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                kas "biked" ongi nii odavad või see laguneb 48h jooksul laiali?
                http://www.auto24.ee/used/739424



                tõesti miks mitte..

                thanks :)
                kui see on bike, siis mina olen Phil Ivey

                Comment

                • ziimukaz
                  Grinder
                  • Jan 2010
                  • 741

                  #608
                  Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                  Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                  ma ei saa ka aru mida on pabistada äikse ja välgu ja turniiri FT kokkulangemise pärast.
                  kui sa just kuskil metsas voolu ei varasta ja juhe otse postiotsast arvutisse ei jookse, siis pead küll päris mitu eluiga vastu pidama, enne kui äike su arvutile pihta saab.
                  tänapäeval on kilbid maandatud, majades peab olema maandus, kaitsmeid peab olema vahel miljon. lisaks sellele, on välgutabamust saada kaduvväike võimalus. ja kui lööbki majja, siis on arvuti küll kõige väiksem mure ja kahju.
                  ning teiseks...kui välk peaks lööma eesti energia liinidesse või alajaama ning võrgus tekkinud ülepinge su kodused seadmed läbi kärsatab, siis avaldus sisse ja sulle huvitatakse seadmete remont või asendus.
                  linnainimene?

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #609
                    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                    Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                    kui see on bike, siis mina olen Phil Ivey
                    see oli "bike" nii et sa oled "Phil Ivey"!

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #610
                      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                      lõpuks hakkas sadama :)

                      krt.. toas ikka +27'c kuigi kõik uksed/aknad lahti.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #611
                        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                        kukkusin enne uru-ned mängu lõppu magama, lihtsalt unreal mis uni...
                        nüüd ärkasin tormi peale, tuul paugutas aknaid.
                        praegu mega fresh olla...seega let the grind begin

                        Comment

                        • miksnii
                          Grinder
                          • May 2009
                          • 580

                          #612
                          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                          Suht perses ilm on praegu....jõudsin just tallinnast tartu tagasi ja kogu tee pmts lõi äikest ja enamus kohtades sadas.....vahepeal tuli sellist padukat et üle 60 sõita ei saanud, kuna lihtsalt ei näinud midagi. Ilmselt ei lähe lähipäevil paremaks.

                          Comment

                          • Karikakar
                            Vana Tegija
                            • Jul 2009
                            • 1235

                            #613
                            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                            Oleme spetsialiseerunud arvutite, komponentide, arvutitarvikute ja lisaseadmete müügile. Meie klientideks on arvutientusiastid ja ka paljud oma ala professionaalid, kes tegelevad näiteks heli- ja videotöötluse või projekteerimisega ning vajavad seetõttu erilahendusi.


                            Esilehe reklaam, jalka MMi logo :P

                            Comment

                            • fikuuu
                              Grinder
                              • Aug 2009
                              • 663

                              #614
                              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                              Tahaks end vahel ära tappa peale pokkerisessiooni

                              Comment

                              • oitarvi
                                Vana Tegija
                                • Jan 2009
                                • 1231

                                #615
                                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                                Algselt postitas fikuuu Vaata postitust
                                Tahaks end vahel ära tappa peale pokkerisessiooni
                                Haha, just lugesin seda teemat ja siis järgmiseks sinu postitust.

                                Comment

                                Working...