***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kloonike
    Grinder
    • Nov 2008
    • 898

    #511
    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

    Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    sõber läheb ülehomme kaitseväkke ja pakkus mulle rentida 3kuuks rollerit :D

    autot mul ei ole nii et mõtlesin et päris naljakas oleks suvel sellega ringi põristada

    mis te arvate kui palju oleks normaalne rendi hind sellise 12k maksva rolleri eest?
    ma muidugi maksaks kõik kahjustused jms kinni.
    900.- kuu eest. Kui päevas mingi 1 sõit teha, siis vast 500.- oleks norm.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #512
      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

      Algselt postitas Sass Vaata postitust
      mis valem see nyyd oli?
      Sellise hinnaga roller amortiseerub keskmiselt 2 aastaga ja lisasin 20% omaniku igatsustasu

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #513
        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

        ei kavatseks palju sõita.. poodi/linna jõuan jala kiiremini.

        ja kord nädalas võtaks 100km tripi ette. (maale ja tagasi)

        Comment

        • Kloonike
          Grinder
          • Nov 2008
          • 898

          #514
          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

          Ei tea küll kus su maakoht asub, kuid maanteel, kus kiirused on suured on rolleriga suhteliselt ebameeldiv. Eriti kui autodele pidevalt jalgu jääd. Kas sul varasemaid kogemusi on?

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #515
            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

            fuck.. kuidas te saate sellise ilmaga keskenduda pokkerile?

            toas mingi 29'c sooja.. mitte midagi ei saa aru mis lauas toimub..

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #516
              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

              Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
              Ei tea küll kus su maakoht asub, kuid maanteel, kus kiirused on suured on rolleriga suhteliselt ebameeldiv. Eriti kui autodele pidevalt jalgu jääd. Kas sul varasemaid kogemusi on?
              ei ole eriti.

              70km/h pidi max kiirus olema nii et mingi tunnike peaksin põristama

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #517
                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                fuck.. kuidas te saate sellise ilmaga keskenduda pokkerile?

                toas mingi 29'c sooja.. mitte midagi ei saa aru mis lauas toimub..
                Täna on just nuts ilm grindimiseks. Vihma kallab, kui oavarrest, äike kõmistab, välku lööb. Õhu tõmbab ka lahedamaks pärast....

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #518
                  Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                  Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                  fuck.. kuidas te saate sellise ilmaga keskenduda pokkerile?

                  toas mingi 29'c sooja.. mitte midagi ei saa aru mis lauas toimub..
                  Firefox näitab, et nii Tln kui kohalik temperatuur on +18, seega kuidas saab toas olla +29 ???

                  Comment

                  • Sass
                    Bännitud
                    • Dec 2008
                    • 1889

                    #519
                    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                    Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                    ei ole eriti.

                    70km/h pidi max kiirus olema nii et mingi tunnike peaksin põristama
                    kui kogemusi pole ei soovita kyll 70km/h sõita... rolleri juhitavus on nii emane IMO et annab olla

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #520
                      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                      Algselt postitas Sass Vaata postitust
                      kui kogemusi pole ei soovita kyll 70km/h sõita... rolleri juhitavus on nii emane IMO et annab olla
                      Obv, nii kui Hiiumaal 70km/h rauda saad oled juba koos rolleriga ujumas.

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #521
                        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                        Firefox näitab, et nii Tln kui kohalik temperatuur on +18, seega kuidas saab toas olla +29 ???
                        trtus 28'c

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #522
                          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                          Algselt postitas Sass Vaata postitust
                          kui kogemusi pole ei soovita kyll 70km/h sõita... rolleri juhitavus on nii emane IMO et annab olla
                          mhh... surma küll ei tahaks saada.
                          keegi veel oskab komenteerida kui ohtlik see on?

                          mingi võrriga(/autoga) olen küll sõitnud suht edukalt.

                          Comment

                          • Kloonike
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 898

                            #523
                            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                            Algselt postitas Sass Vaata postitust
                            kui kogemusi pole ei soovita kyll 70km/h sõita... rolleri juhitavus on nii emane IMO et annab olla
                            Rolleri juhitavus pole mingi rocket science, paar tundi vaja sõita, et tunnetus kätte korralikult.

                            Comment

                            • Sass
                              Bännitud
                              • Dec 2008
                              • 1889

                              #524
                              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                              Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                              mhh... surma küll ei tahaks saada.
                              keegi veel oskab komenteerida kui ohtlik see on?

                              mingi võrriga(/autoga) olen küll sõitnud suht edukalt.
                              no võrri juhitavus>rolleri juhitavusest niipalju kui ma sõitnud olen, siis esimest korda on ikka ysna harjumatu... ma lihtsalt ei saa aru kuidas saavad inimesed sõita nagu mingid naised, jalad ees koos+ ratas on nii nina all et oi bljaa... muidugi oleneb rollerist...
                              Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
                              Rolleri juhitavus pole mingi rocket science, paar tundi vaja sõita, et tunnetus kätte korralikult.
                              nojah ajab asja ära aga mina sellise junniga kyll ei julge 70+ peale ajada :D

                              Comment

                              • Kloonike
                                Grinder
                                • Nov 2008
                                • 898

                                #525
                                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                                mhh... surma küll ei tahaks saada.
                                keegi veel oskab komenteerida kui ohtlik see on?

                                mingi võrriga(/autoga) olen küll sõitnud suht edukalt.
                                70km/h sirgel teel np, ära ainult kurvi sisene liiga suurel kiirusel. Ma ühe õnnetuse üle elanud, rohkem ei soovi, too kord joppas räigelt :)

                                Juhul kui see õnnetus juhtunuks 1km hiljem oleks ma ilmselt hetkel surnud, sest siis oleks betooni sõitnud.

                                Comment

                                Working...