***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Sass
    Bännitud
    • Dec 2008
    • 1889

    #331
    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

    Algselt postitas inward Vaata postitust
    Ma ennem juba küsisin Sassilt, kas Hiiumaal leidub ka normaalseid naisi. Käis läbi mõte, et probleem on keerukam vms.
    millal sa seda kysisid?

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #332
      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

      OT'is ammu juba.

      Comment

      • Sass
        Bännitud
        • Dec 2008
        • 1889

        #333
        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

        ei mäleta... igatahes jah.. eriti palju pole.. selliseid TÕSISELT ilusaid ikka... aga keskmiseid leidub..
        ilusaid naisi tahad mine saaremaale :D

        Comment

        • Rigged
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2535

          #334
          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

          Algselt postitas Sass Vaata postitust
          ei mäleta... igatahes jah.. eriti palju pole.. selliseid TÕSISELT ilusaid ikka... aga keskmiseid leidub..
          ilusaid naisi tahad mine saaremaale :D
          imo on Hiiumaal sitaks ilusaid tüdrukuid, aga vb Sa pole siis nendega tegemist teinud

          Comment

          • Sass
            Bännitud
            • Dec 2008
            • 1889

            #335
            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

            Algselt postitas Rigged Vaata postitust
            imo on Hiiumaal sitaks ilusaid tüdrukuid, aga vb Sa pole siis nendega tegemist teinud
            ma ei tea kust sa siis tuled et su arvates siin neid niipalju on :D

            Comment

            • ingu
              Bännitud
              • Jan 2010
              • 1283

              #336
              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

              Algselt postitas Sass Vaata postitust
              äkki pole viga minus vaid teis endas... ma ei ytleks et te olete normaalsed inimese dkui pooltesit aastat mingi värdjas teile pinda k2ib ja selle juures täiesti rahulikuks suudate jääda...
              +1

              Comment

              • Sass
                Bännitud
                • Dec 2008
                • 1889

                #337
                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                kellelgi veel seljaga robleeme olnud? endal nii et äkilisi liigutusi ja mingis asendis olen lööb alaselja selgroosse mingi terav valu nagu keegi lööks nöelaga sisse. Ei tea kas kiirest kasvust tekivad sellised prebleemid?

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #338
                  Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                  kui on selline tunne nagu keegi pussitaks sind siis soovitan arsti poole pöördud.

                  Comment

                  • Sass
                    Bännitud
                    • Dec 2008
                    • 1889

                    #339
                    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                    ei tea pole veel kunagi nuga saand et tunnet teada :D

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #340
                      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                      Algselt postitas Sass Vaata postitust
                      ei mäleta... igatahes jah.. eriti palju pole.. selliseid TÕSISELT ilusaid ikka... aga keskmiseid leidub..
                      ilusaid naisi tahad mine saaremaale :D
                      Mina ei taha midagi :D, Tallinna ja suuremad linnad rahuldavad piisavalt mind naiste osas.

                      Siis on hästi kui on.

                      Comment

                      • SALSABOY
                        FPP Pro
                        • Jun 2010
                        • 287

                        #341
                        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                        Algselt postitas Sass Vaata postitust
                        kellelgi veel seljaga robleeme olnud? endal nii et äkilisi liigutusi ja mingis asendis olen lööb alaselja selgroosse mingi terav valu nagu keegi lööks nöelaga sisse. Ei tea kas kiirest kasvust tekivad sellised prebleemid?
                        Ehk peaks pöörduma jõusaali ? Endal oli kaa see jama, olen tegelenud kergejõustikuga päris pikka aega. Tegin asjaga lõpu... läks aega mööda, trenni ei teinud, leidsin pokkeri. Alaselg jäi nõrgaks, natuke jõusaalis sai uuesti harjutusi tehtud ja asi paranes päris ruttu.

                        Ja noh see "kondiväänaja" aitas päris kiiresti ülaseljas olevatest valudest lahti saada... tekkisid uuest kui ei käinud enam arsti juures ja jõusaal parandas järjekordselt mu probleemi. ("kondiväänaja" juures sai käidud Tartus, spordiarsti nõudmisel)

                        Comment

                        • Sass
                          Bännitud
                          • Dec 2008
                          • 1889

                          #342
                          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                          ei ma siin vaatand ja uurind.. see on täpselt keskelt ja lihasalu ma tean mis valu on see viga oli mul ka (alaselja lihased nõrgad) aga see on täpselt keskelt selgroo vahelt nagu ja lihasvalust erinev... kondiväänaja? Kiropraktika vms v?

                          Comment

                          • isenseven
                            Grinder
                            • Sep 2009
                            • 598

                            #343
                            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                            seljanärvid ****** või mingi lihase ära tõmmanud :S:S

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #344
                              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                              Mul olid ka alaseljaga probleemid kunagi ja kunagi sai üritatud inglasega tema täiesti kustunud sõpra hotellikäru peale tõsta ja käis ka mingi haige raksakas ja räige terav närvivalu, ulme valu oli.
                              See oleneb ka, kas alaselja lihased on nõrgad või mõned selgroo lülid või kettad on mööda vms. Igatahes trenn aitab kindlasti, kui just väga tõsine probleem pole, soovitan ka arstiga igaks jaoks konsulteerida.

                              Comment

                              • SALSABOY
                                FPP Pro
                                • Jun 2010
                                • 287

                                #345
                                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                                Algselt postitas Sass Vaata postitust
                                ei ma siin vaatand ja uurind.. see on täpselt keskelt ja lihasalu ma tean mis valu on see viga oli mul ka (alaselja lihased nõrgad) aga see on täpselt keskelt selgroo vahelt nagu ja lihasvalust erinev... kondiväänaja? Kiropraktika vms v?
                                Jah just. Paar korda käisin, oli kaa ülaseljas nagu närv oleks kuskile vahele kinni jäänud, paar korda käisin ja asi paranes tunduvalt. Kolmas või neljas kord kadus see närimine täielikult. Tõsiselt ulme kuidas inimene võib ragiseda :D

                                Comment

                                Working...