Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
Aina hullemaks need postid siin lähevad. Paistab et päike mõjub eestlastele halvasti. -30 kraadi oleks vast sobivam.
Aina hullemaks need postid siin lähevad. Paistab et päike mõjub eestlastele halvasti. -30 kraadi oleks vast sobivam.

Comment