***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vennike
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1958

    #91
    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

    Algselt postitas forell Vaata postitust
    Millisest poest ma saaks osta kyyne kliks-klikse ja mida ma t2psmalt kysima peaksin, ma ei usu et see on asja õige nimetus.
    teh body shopi omad on krdi nutsid

    Comment

    • Liquicity
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2010
      • 454

      #92
      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

      Algselt postitas Rage Vaata postitust
      njahh.. ikkagi see soulseek on masendav.. silma järgi userlisti hinnates on seal kasutajaid mingi 1000-2000 ja no mingi suht basic eelmise aasta lugusidki pole seal..

      a la Alex Gaudino & Jason Rooney - I Love Rock 'N' Roll
      DJ Roko - Confussion jne

      nii et tõenäoliselt läheb see soulseek uuesti uninstalli.. ja kas keegi teine oskaks mingit asjalikumat suurema kasutajaskonna või andmebaasiga vidinat soovitada, kust saaks erinevaid lugusid ja remixe sikutada?
      Suht palju erinevaid remixe võib tasuta leida soudcloud.com lehelt.

      Comment

      • vennike
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1958

        #93
        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

        Algselt postitas Rage Vaata postitust
        sellesk on leiutatud asi nagu abieelne leping vms
        lol rage on täis abieelne

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #94
          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

          Algselt postitas Rage Vaata postitust
          sellesk on leiutatud asi nagu abielueelne leping vms
          nii palju, kui mina tean, siis woodsi juhtumil(ehk standard usa prenupi puhul) kaotab see ju kehtivuse, kui mees petab.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #95
            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

            Algselt postitas lenC Vaata postitust
            nii palju, kui mina tean, siis woodsi juhtumil(ehk standard usa prenupi puhul) kaotab see ju kehtivuse, kui mees petab.
            icc.. abieelne

            no sinna annab suures osas igasugu klauslid sisse kirjutada.. millisel puhul mis tingimused kehtivad.. üldjuhul ma ei usu jah, et keegi kirjutaks sisse, et mehe petmise puhul mingeid sanktsioone ei ole:-D

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #96
              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

              Rofl at Rage tekst :D

              Neiu ampsas päris mahedalt.

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #97
                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                kusjuured woods pole veel miljardärgi, tõenäoliselt on siis mingi pikema aja peale diil, et igast tuleviku võidust loetakse veits naisele, muidu peab tiiger oma keppe ise kandma hakkama

                Comment

                • Aadu
                  Õpihimuline Mängur
                  • Apr 2009
                  • 326

                  #98
                  Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                  Nii need profisportlased ju pankrotti lähevad. Tegelt Woods on vist natuke liiga suur staar sellise asja jaoks ja golfimängija karjäär kestab ka ju väga kaua.

                  By the time they have been retired for two years, 78% of former NFL players have gone bankrupt or are under financial stress because of joblessness or divorce.
                  Väike näide siis kulutustest:


                  It takes a big man with deep pockets to spend $1.3 million a month — on expenses so extravagant they'd make Paris Hilton jealous.

                  Miami Heat center Shaquille O'Neal is that man. Consider his monthly expenditures:

                  —$156,116 on mortgages.

                  —$110,505 on vacations.

                  —$60,417 on gifts.

                  —$26,560 on baby sitters.

                  —$24,300 on gasoline.

                  —$22,190 on maids.

                  —$17,220 on clothes.

                  —$12,775 on food.

                  On top of that, the tax man gets his share: O'Neal, 35, pays about $500,000 a month in income taxes.

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #99
                    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                    yeah, no nendel nfl/nba mängijatel on ju oma getto aegade 50-liikmelist entourage'i vaja supportida

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #100
                      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                      Ulme. See on see kui harjunud juba niimoodi priiskavalt elama. Ja see limiidist alla tulemine ei ole lihtne, eriti nende jaoks nö :D

                      Comment

                      • nalg
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2010
                        • 489

                        #101
                        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                        nojh, need nba tipptegijad saavad ju tõesti vähe raha kh, mis siis nii laristada on

                        Comment

                        • Aadu
                          Õpihimuline Mängur
                          • Apr 2009
                          • 326

                          #102
                          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                          Algselt postitas lenC Vaata postitust
                          yeah, no nendel nfl/nba mängijatel on ju oma getto aegade 50-liikmelist entourage'i vaja supportida
                          Või siis teevad Kempi / Holyfieldi ehk 4239442394 last.

                          Comment

                          • nalg
                            Õpihimuline Mängur
                            • Feb 2010
                            • 489

                            #103
                            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                            kuidas videot spoilana üles laadida siia?

                            Comment

                            • Godspeed_EJ
                              Klubi Liige
                              • Nov 2009
                              • 3049

                              #104
                              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                              spoiler ja siis youtube

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #105
                                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                                [ SPOILER ] [ YOUTUBE ]gBJoQJOvQ9k[ /YOUTUBE ] [ /SPOILER ]

                                ilma tühikuteta=
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...