Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***
Algselt postitas Keiss
Milestone boonus? Nii, et mine aga allin ja 650$ gar?
Küllap nad ei märganud luhtsalt chati aknaid. Mul endal on need üldse varjatud. Ei huvitagi eriti, mis seal toimub. Aga kui on selline kampaania võimalus siis hoiaks silmad-kõrvad lahti muidugi.
Boonuse suurus oleneb limiidist, kus mängid,
.25/.50 limiiidil saab boonuskäe võitja 500 dollarit (+vip multiplier, mis mul andis 150 dollarit juurde), ja kõik ülejäänud lauas istujad saavad 200 dollarit
Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***
kuna imric müüb osakuid kaalun isegi siin diili. Kuan selle sõbaga tehtud diilid pärast olen neid viikingi pileteid ostnud ja pole ühegagi sittagi võitnud, siis regasin ikka aastaloosile ka ära ja kalibreerin luckboxi. Kaalun praegu, kas müüa teile õnnelikele osakuid. Kui mersu hitiks, siis mingi 700k ikka maha saaks müüa. Ei mäleta palju see maksis
tra, andke andeks, mingi session timed out oli ja viskas uue teema, tahsin panna detsembri offtopicu alla. Kui vaba hetk tekib, siis selle teema võiks ära kustutada ja postituse liigutada offtopicu alla
Comment