Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***
Ranka - kas thread Detsembri tulemused/Jaanuari eesmärgid ka ikka tuleb? See 2008-2009 aasta thread on liig üldine imo.
Ranka - kas thread Detsembri tulemused/Jaanuari eesmärgid ka ikka tuleb? See 2008-2009 aasta thread on liig üldine imo.
Comment