Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***
Bah, jõudsin lõpuks Starsis Final tabelisse, aga see oli kõigest 3k GRT 2.20$ Rebuy turbo.
See ikka mega tourney, terve tournamendi ajal oled M5 stackiga ning ainuke liigutus on pmst all in. Kui final table algas, oli minu stack M1.8 umbes ning stacki liidri M oli 9, pidin kohe A8'ga sisse minema ja AQs oli vastas ning final tabelis enam imesi ei juhtunud, 100.47$ 8nda koha eest bhhh!
top3 sai lisaks ka sati piletid, kus võitja saab EPT Copi package.
Ning need Nordicu tourneid on vist avatud nüüd ka Balti maadele, seal on väga head tourneyd iga õhtu kella 10 aeg, ka 1000$ freeroll ning veel mõned head tournad suht väikeste fieldidega
2 viimast lauda olid, siis oli ka keegi Helmps Võrust koos minuga lauas, kahjuks ta jäi AJ'iga AK lõksu, kuid enne seda jäi ta heast stackist KK'ga ilma.
Bah, jõudsin lõpuks Starsis Final tabelisse, aga see oli kõigest 3k GRT 2.20$ Rebuy turbo.
See ikka mega tourney, terve tournamendi ajal oled M5 stackiga ning ainuke liigutus on pmst all in. Kui final table algas, oli minu stack M1.8 umbes ning stacki liidri M oli 9, pidin kohe A8'ga sisse minema ja AQs oli vastas ning final tabelis enam imesi ei juhtunud, 100.47$ 8nda koha eest bhhh!
top3 sai lisaks ka sati piletid, kus võitja saab EPT Copi package.
Ning need Nordicu tourneid on vist avatud nüüd ka Balti maadele, seal on väga head tourneyd iga õhtu kella 10 aeg, ka 1000$ freeroll ning veel mõned head tournad suht väikeste fieldidega

2 viimast lauda olid, siis oli ka keegi Helmps Võrust koos minuga lauas, kahjuks ta jäi AJ'iga AK lõksu, kuid enne seda jäi ta heast stackist KK'ga ilma.
Comment