*** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #901
    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Algselt postitas RudiTurbo
    ranka pilte ei laadinud mul
    Sorrry muutsin aadresse:

    Nautige! Tilt aastast 2007!

    [img width=640 height=480]http://images.orkut.com/orkut/albums3/ATgAAADtQpY9AqTi_JH356YaxqbXGfoZnIV5npcFM_BdvGqAQn wL2Lq71Ik34JaOSzEACAubkLX75x9beibygx5SJ3xaAJtU9VCK QJBtvbnU_s30AUyOuDayiU2Isg.jpg[/img]
    [img width=750 height=562]http://images.orkut.com/orkut/albums3/ATgAAAC-IbJN4n83BAnV2hjiJ3t5J0aDUYasXjxybwRoFHptZ-chF4Kiv4iYCzqVh_HskjFQOLp2chqwwtA8Z2B9qpqoAJtU9VCy S3-xrKXgnAHlMshaNnZtX0Mmtg.jpg[/img]
    [img width=750 height=562]http://images.orkut.com/orkut/albums3/ATgAAAC5j9Ruz_Q55WDfw6be75nJyp1IfrnqaoSTcinUYzOMCQ DkIvxsNKVBkM8GZpAL6W3zH5Q7fVIesl_UhuXeUSZUAJtU9VAG 70gILu2bwGsr-5qBO-ATsQZX0w.jpg[/img]

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #902
      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

      Algselt postitas BuildUp
      Koidulas obv. ;D
      Maailm on väike :P

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #903
        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

        Algselt postitas marguzz22
        no ta on idikas kui esindab site, mis esmalt petab mängijatelt välja miljoneid dollareid ning lisaks sellele ei tunnista site oma viga, vaid püüab kogu teema maha vaikida. Lisaks sellele kõigele, juhtub asi , mida pole kunagi juhtunud ja seda muidugi Ultimate Fraudis, et võitja pot shipitakse Helmuthile, mille peale helmut ütleb, et sul vedas et üldse mind võitsid ja et kõik ok... no olgem normaalsed, üksi õige pokkerimängija ei esindaks sellist bandiitide ja pättide kampa (+ ülimalt naljakas, helmuthil oli just 10päevane heater:D)
        Seda küll, kogu see jama tüütab ära juba.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #904
          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

          Kes need nii TILTis mehed on olnud, kes läpaka puruks on löönud ;D

          Comment

          • leits

            #905
            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

            wii +2BI .. jõinrämedalt 2 päeva, tundub et on aidanud.

            Comment

            • Timpz
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2029

              #906
              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

              Algselt postitas leits
              wii +2BI .. jõinrämedalt 2 päeva, tundub et on aidanud.
              peab sama proovima, ei saa miinusest välja muidu

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #907
                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                jaakkang [observer]: ouch!
                jaakkang [observer]: :P
                Tom Bayes: what's estonian for "you ****ing fish"?
                jaakkang [observer]: ma olen pede
                djhomeschool [observer]: KJ > Scottro on turn
                ranka666: "ma olen pede"
                ranka666: is ****ing fish in estonian
                Tom Bayes: hey tondu "ma olen pede"
                Tom Bayes: :)
                ranka666: lol
                jaakkang [observer]: rofl

                Comment

                • timukasr
                  Vana Tegija
                  • Nov 2008
                  • 1099

                  #908
                  Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                  Algselt postitas timukasr
                  [img width=750 height=540]http://www.timmu.planet.ee/pokker/sundaymil.png[/img]

                  Võitsin ticketi läbi $11.7 turbo qualiferi (suht lihtne beatida). Arvatavasti võtan ka osa.
                  Shippisin umbes 5000. koha. Lol.

                  [img width=500 height=420]http://forum.alsacreations.com/upload/2043-fail-camera.jpg[/img]

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #909
                    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                    Algselt postitas ranka
                    jaakkang [observer]: ouch!
                    jaakkang [observer]: :P
                    Tom Bayes: what's estonian for "you ****ing fish"?
                    jaakkang [observer]: ma olen pe*e
                    djhomeschool [observer]: KJ > Scottro on turn
                    ranka666: "ma olen pe*e"
                    ranka666: is ****ing fish in estonian
                    Tom Bayes: hey tondu "ma olen pe*e"
                    Tom Bayes: :)
                    ranka666: lol
                    jaakkang [observer]: rofl
                    Päris hästi paneb - Tom Bayes: hey tondu "ma olen pe*e" ;D

                    Comment

                    • timukasr
                      Vana Tegija
                      • Nov 2008
                      • 1099

                      #910
                      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                      Lahe viis minna välja $3.30 rebuy'lt (40k Gtd) PokerStarsis:

                      Poker Stars $3.00+$0.30 No Limit Hold'em Tournament - t1250/t2500 Blinds + t300 - 9 players
                      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                      SB: t13735
                      Hero (BB): t39826
                      UTG: t44718
                      UTG+1: t17560
                      UTG+2: t52137
                      MP1: t67852
                      MP2: t5821
                      CO: t112448
                      BTN: t26955

                      Pre Flop: (t6450) Hero is BB with K 9
                      5 folds, CO raises to t6666, 2 folds, Hero raises to t18000, CO calls t11334

                      Flop: (t39950) T J Q (2 players)
                      Hero bets t21526 all in, CO calls t21526

                      Turn: (t83002) J (2 players - 1 is all in)

                      River: (t83002) 8 (2 players - 1 is all in)

                      Final Pot: t83002
                      Hero shows K 9 (a straight, Nine to King)
                      CO shows Q J (a full house, Jacks full of Queens)
                      CO wins t83002

                      5 kätt hiljem too tüüp oli läinud 5 korda all-in ja kõik võitnud mingi täieliku jamaga.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #911
                        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #912
                          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                          Algselt postitas hotcocacola
                          mis see?

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #913
                            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                            Algselt postitas hotcocacola
                            Ära karda ranka, vajuta, pole viirus ;D

                            See asi toimub just natuke üle kümne päeva enne seda kui 21 saan.
                            Õnneks ei pea sattide peale raha kulutama :D

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #914
                              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                              Algselt postitas RudiTurbo
                              Ära karda ranka, vajuta, pole viirus ;D

                              See asi toimub just natuke üle kümne päeva enne seda kui 21 saan.
                              Õnneks ei pea sattide peale raha kulutama :D
                              ammu vajutasin aga ei viitsinud süveneda :d

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #915
                                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                                ruttu-ruttu Sunday milli railima.

                                gladik (Tallinn) TOP 7 hulgas, atm shortstack

                                EDIT: ja oudis ta ongi AQo vs AJs PFAI kukkus valele poole, $28k ikkagi, wd!

                                Comment

                                Working...