*** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ok2aa
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1903

    #391
    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Algselt postitas privador
    Mnjah ise olen märganud,et olen nn väga palju hakanud rõhku panem akvaliteetmeelelahutusele.
    Lihtsalt stiilis 2 tyybiga viina kõmmutamine kuskil muru peal või korteris nagu ei tõmba enam.Mõned sõbrad on öelnud,et vanana võid kahetseda,et nooruse nn mööda lasid,aga mis teha.
    Mis ma mõtlen kvaliteetmeelelahutse all?
    Nt üks sõber(Tunduvalt paremal maj järjel kui mina) otsis kuskilt välja mingi Egiptuse reisi,mis maxis 4k.Et läheme,et ala elu pakkumine vms.Ma siis tutvusin paketi sisuga ja ei meeldinud nt 3 tärnine hotell,mis meie mõistes on täielik peldik.Andsin talle arusaadavalt mõista ,et hotell peab miinimum 5 tärni omama-maksku kasvõi see pakett 3x rohkem.Tundub,et solvuti.Mis puutub sellesse jalkapaketti siis kui selle eest saab 100% raha,siis isegi tulihingeline fänn peaks aru saama ,et see on hea diil.Harilikult paketid müüakse ikka mingi 50 või 30% hinnaga maha.Arvan,et siin on tegu pigem kadadusega,sest Ranka ju lisas oma kuuteenistusele järjekordsaed 1k euri.
    Ja muuseas, pokkerimänjatel nn pension ei jookse,siis pole ju patt sugugi raha kõrvale panna ja homse peale mõtlemine.Tööinimestel on kindlustused olemas ja pension tiksub...
    eks inimesed on lihtsalt erinevad. minu puhul oleks jalkareis +happinessEV, mille tulemusena tõuseks ka $EV (ma pole mingi tulihingeline fänn kusjuures). whatever, 1keuri ei ole mingi meeletu summa, mille pärast kade olla ning mis ka pensionile minekut kiirendaks.

    tööinimese pension on samamoodi praktiliselt olematu nagu pokkerimängijal. põmst peab igaüks hoolitsema oma tuleviku pärast ise. pensionifondid lol?

    Comment

    • marguzz22
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1458

      #392
      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

      elu täisväärtuslik elamine ei tähenda joomist, kui viitsid kuula ööülikooli loenguid, A.Alliksaaar ja ntx Enn Kasak räägivav zen budismist jms. hea loeng "kuidas elada elu ennast" ja muide ranka ma ei rääkinud sinust,et sina no lifer oled ja elada ei oska, ma räägisin hüpoteetiliselt abstraksest teemast, mitte seda et sina munn oled, valesti said aru

      Comment

      • marguzz22
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1458

        #393
        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

        Algselt postitas ranka
        LOL. Täna vaatasin reporter.ee-st võsapetsi parimaid palu ning leidsin selle: http://www.reporter.ee/2008/10/21/20...ti-kasti-juua/

        Ja ennäe IMET, tundsin ära meie suurema sangari - mitmekordse maailma meistri ning raamatute autori Härra Dan Harringtoni:


        Suvaline Dan Harringon'i Pilt netist:
        [img width=250 height=255]http://www.blindbetpoker.com/img/players/dan-harrington.jpg[/img]

        Kaader võsapetsist:
        [img width=326 height=264]http://arion.pri.ee/images/muu/dan.jpg[/img]

        Kahju et dan poisiga nii läks

        Comment

        • marguzz22
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1458

          #394
          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

          http://forumserver.twoplustwo.com/54/poker-beats-brags-variance/2008-how-durrr-raptor-stinger-kotkis-cts-many-many-other-did-not-spend-361008/ vaadake läbipõlenud ka nn. "pro" graafik, vaadake,mõelge ja moraal ikkagi selles, et haridus+ hea töö= õnn :P

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #395
            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

            Algselt postitas marguzz22
            http://forumserver.twoplustwo.com/54/poker-beats-brags-variance/2008-how-durrr-raptor-stinger-kotkis-cts-many-many-other-did-not-spend-361008/ vaadake läbipõlenud ka nn. "pro" graafik, vaadake,mõelge ja moraal ikkagi selles, et haridus+ hea töö= õnn :P
            õnne kohta soovitan lugeda
            Suurim Eesti raamatute pood. Uued ja kasutatud raamatud soodsate hindadega.


            õhuke raamat, müügil pea igas raamatupoes.



            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #396
              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

              http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=307692

              Selles slolehe artiklis on mingi loogikaviga.Kuda 35k teeniv mees(tõenäoliselt kõrghar) ja ülekeskmise saav naine (15k) on nii lollid,et tegelesid mingite hiidvõlgade ja smslaenudega.Mille eest neile palka maxti või millega nad kõrgharidus diplomi omistasid?

              Comment

              • ok2aa
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1903

                #397
                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                Algselt postitas privador
                http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=307692

                Selles slolehe artiklis on mingi loogikaviga.Kuda 35k teeniv mees(tõenäoliselt kõrghar) ja ülekeskmise saav naine (15k) on nii lollid,et tegelesid mingite hiidvõlgade ja smslaenudega.Mille eest neile palka maxti või millega nad kõrgharidus diplomi omistasid?
                kahjuks ei ole siin mingit loogikaviga. IRL maailmas ei ole inimesed väga taibukad. kurb aga tõsi.

                Comment

                • antnx
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3102

                  #398
                  Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                  Algselt postitas marguzz22
                  http://forumserver.twoplustwo.com/54/poker-beats-brags-variance/2008-how-durrr-raptor-stinger-kotkis-cts-many-many-other-did-not-spend-361008/ vaadake läbipõlenud ka nn. "pro" graafik, vaadake,mõelge ja moraal ikkagi selles, et haridus+ hea töö= õnn :P


                  SICK SICK SICK

                  Comment

                  • zyxxx
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 453

                    #399
                    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                    Algselt postitas privador
                    http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=307692

                    Selles slolehe artiklis on mingi loogikaviga.Kuda 35k teeniv mees(tõenäoliselt kõrghar) ja ülekeskmise saav naine (15k) on nii lollid,et tegelesid mingite hiidvõlgade ja smslaenudega.Mille eest neile palka maxti või millega nad kõrgharidus diplomi omistasid?
                    Loogikaga ei ole jah siin eriti midagi pistmist. Põhiprobleem on selles, et inimestel kipuvad halvad ajad ära ununema ja kui juba läheb hästi, siis ilmselt hakkab veel paremini minema. Siin saab väga edukalt paralleele tuua ka pokkerist - kui läheb hästi, siis hakkad juba varsti mõtlema, et biidid juba mängu piisavalt ja tahaks suuremat limiiti ette võtta.

                    Näiteks ise vahel mõtlen nende aegade peale kui palk sai enne kuu lõppu otsa ja kusagilt ei olnud kroone juurde võtta. See ei ole iseenesestmõistetav, et kuu lõpus kukub suur hulk raha arvele, ühel hetkel võib kõik muutuda ja siis jõuab inimesele kohale karm reaalsus. Kellele karmim, kellele vähem, sõltub juba pangalaenude hulgast.

                    Siit ka järeldus - suur tükk ajab suu lõhki - kehtib nii pokkeris kui ka elus.

                    Comment

                    • leits

                      #400
                      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                      Sain infi ka jalka kohta. Üks puha millise mängu saab valida 2009 graafikust.


                      Seal on ikka ylihaiged mängud. ManU-Chelsea jne .. aga kahjuks on ainult üks pilet, (mängule) seega otsustasin võtta raha, oleks nad 2 andnud oleks reisile läind ja sõbra kaasa vedanud. ManU - Chelsea pilet iseenesest on pääris kirves juba 100+ naela i suppose

                      e: andres ka päris kiire. 2 minti tagais saatsin maili, et võtaks raha ja juba raha arvel. cheers

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #401
                        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                        äge

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #402
                          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                          Algselt postitas marguzz22
                          http://forumserver.twoplustwo.com/54/poker-beats-brags-variance/2008-how-durrr-raptor-stinger-kotkis-cts-many-many-other-did-not-spend-361008/ vaadake läbipõlenud ka nn. "pro" graafik, vaadake,mõelge ja moraal ikkagi selles, et haridus+ hea töö= õnn :P
                          Aga vähemalt on ta plussis! Järgnevad lingid on regularide omad, kes mängivad starsis aastaid 100NL+ suuremaid limiite:


                          https://www.tableratings.com/overview/acebong (-40k$)
                          https://www.tableratings.com/overview/piscogay (SNE ja miinustes)


                          Ja top losers: https://www.tableratings.com/toplose...meframe=year&=

                          Jne.

                          Nii naljkas ja uskumatu, kui see ei ole, siis on regulare väga palju aga enamus break-even või MIINUSMÄNGIJAD, keda abistavad rakeback ning random turnavõidud ja nad ei tundu kuidagi läbipõlenud olevat. Istuvad iga päev laudades ning teevad kuus 200-300k kätt. Samuti random fish, kes deponeerib kuus $400, mängib selle maha ning kaotab aastas ~$5000 ei ole kõige suurem kaotaja. Pigem on ta kõige väiksem kaotaja, kes sai selle raha eest päris palju funni ning kui joppas võis mõni kuu isegi plussi jääda :)

                          EDIT: JA loo moraal. Tegelikult võib osutuda long runis see väga kasulikuks, kui lastakse mängida väga paljudes laudades ning tehakse kõik väga mugavaks, eriti just heale mängijale. Kuna fish jääb igal saidil fishiks aga kui lauas on ka break-even regularid, kes vaikselt aga pidevalt raha välja veritsevad ja saidilt viivad raha ära ainult rakena, siis fishi rahast jätkub poole kauemaks ning head mängijad saavad väga suure eelise terve laua suhtes.

                          Comment

                          • marguzz22
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1458

                            #403
                            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                            a milles nende regularide probleem siis on , ma vaatasin ta kaotab -40k aasta peale, mängib mingi metsikuid arve käsi, järelikult sitt mängija=?

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #404
                              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                              Algselt postitas marguzz22
                              a milles nende regularide probleem siis on , ma vaatasin ta kaotab -40k aasta peale, mängib mingi metsikuid arve käsi, järelikult **** mängija=?
                              Samas tundub ka natuke naljakas, et mängivad tohutult ja juba aastaid ning ikka break even, järelikult midagi ikka on väga mäda.

                              Comment

                              • antnx
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3102

                                #405
                                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                                Asi polegi käte arvus. Ise olen viimasel ajal eriti tähele pannud, et mängin 10-15 minti. Niikaua kui duubli teen...see tehtud lähen minema - järgmine päev jälle. Ja graafik tõuseb aga käsi on vähe mängitud :D

                                Eriti hull on kui hakkan mängima ja kuhugi on kiire või pean ära minema siis võidan tavaliselt alati

                                Comment

                                Working...