*** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • TaaviK
    FPP Pro
    • Nov 2008
    • 248

    #121
    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Algselt postitas Timpz
    mm kust ma võiks leida need seti statsid HEMis?
    Cash games -> Reports ja seal vasakul on kast "Stat selection". Vajuta seal all olevat "+" märki ja leia üles Flop set%.
    Kui sa aga tahad leida, mitu setti oled siiamaani saanud, siis selle "stat selection" kasti üleval on "Select report name from list" ja sealt võta "hand at showdown (detailed). Sealt näed ära mitme setiga oled showdowni jõudnud.

    Comment

    • tonis
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 334

      #122
      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

      Keegi võiks paar nõuannet turniiride kohta kiirelt jagada?
      Võitsin pileti aga ei oska turniire mängida :P :'(

      Comment

      • TaaviK
        FPP Pro
        • Nov 2008
        • 248

        #123
        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

        Algselt postitas tonis
        Keegi võiks paar nõuannet turniiride kohta kiirelt jagada?
        Võitsin pileti aga ei oska turniire mängida :P :'(
        foldi rahadesse

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #124
          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

          Algselt postitas alaska
          Sa siis preflop paare pole eriti foldinud?
          Mida??? See ei oma tähtsust, kas sa foldid preflop paari või mitte, seti floppamise tõenäosus on ikka 11.8%!

          Comment

          • Timpz
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2029

            #125
            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

            Algselt postitas TaaviK
            foldi rahadesse
            Kuld :D

            Comment

            • Timpz
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2029

              #126
              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

              Algselt postitas ranka
              Mida??? See ei oma tähtsust, kas sa foldid preflop paari või mitte, seti floppamise tõenäosus on ikka 11.8%!
              mul 12.1% 13k käsi

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #127
                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                Algselt postitas Timpz
                mul 12.1% 13k käsi
                Yes. Dispersioon (mitte variatsioon!) :P

                Minu floppatud seti %-endid. Viimased ...
                1,000 kätt: 3%
                10,000 kätt: 10.9%
                50,000 kätt: 12.5%
                100,000 kätt: 12.4%
                150,000 kätt: 12.0%
                200,000 kätt: 12.0%
                300,000 kätt: 12.3%
                400,000 kätt: 12.2%
                500,000 kätt: 12.0%
                600,000 kätt: 12.1%
                700,000 kätt: 12.0%
                800,000 kätt: 12.0%
                900,000 kätt: 12.0%
                1,000,000 kätt: 11.9%
                1,100,000 kätt: 11.8%

                Mida me siit järeldame?

                A) 10,000 kätt on väike sample, isegi 100,000 kätt on väike sample! Nagu näha kulus mul 1,1m käsi, et saada ÕIGE number ehk teisisõnu 1,000,000 käeline SAMPLE on alles piisav sample kokkuvõtete tegemiseks, settide puhul ja seegi ei ole piisav! Sest pocket paare on kokku 13 ning positsioone full-ringis 10 või 9 ning positsioonide kaupa settide uurimiseks on 1,000,000 kätt SHORT TERM.

                B) Õnneks asi ei ole nii hirmus! Nagu näha peale 50,000 kätt olid kõikumised väiksemad, kui 1%! Ehk teisisõnu 100,000 kätt on juba piisav, et midagi kellegile tõestama hakata.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #128
                  Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                  Algselt postitas ranka
                  Yes. Dispersioon (mitte variatsioon!) :P

                  Minu floppatud seti %-endid. Viimased ...
                  1,000 kätt: 3%
                  10,000 kätt: 10.9%
                  50,000 kätt: 12.5%
                  100,000 kätt: 12.4%
                  150,000 kätt: 12.0%
                  200,000 kätt: 12.0%
                  300,000 kätt: 12.3%
                  400,000 kätt: 12.2%
                  500,000 kätt: 12.0%
                  600,000 kätt: 12.1%
                  700,000 kätt: 12.0%
                  800,000 kätt: 12.0%
                  900,000 kätt: 12.0%
                  1,000,000 kätt: 11.9%
                  1,100,000 kätt: 11.8%

                  Mida me siit järeldame?

                  A) 10,000 kätt on väike sample, isegi 100,000 kätt on väike sample! Nagu näha kulus mul 1,1m käsi, et saada ÕIGE number ehk teisisõnu 1,000,000 käeline SAMPLE on alles piisav sample kokkuvõtete tegemiseks, settide puhul ja seegi ei ole piisav! Sest pocket paare on kokku 13 ning positsioone full-ringis 10 või 9 ning positsioonide kaupa settide uurimiseks on 1,000,000 kätt SHORT TERM.

                  B) Õnneks asi ei ole nii hirmus! Nagu näha peale 50,000 kätt olid kõikumised väiksemad, kui 1%! Ehk teisisõnu 100,000 kätt on juba piisav, et midagi kellegile tõestama hakata.
                  Väga hästi välja toodud, huvitav oleks veel selliseid näiteid vaadata. Võrrelda teada olevat % enda omaga, vinge.

                  Comment

                  • Tuul
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 989

                    #129
                    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                    Mul on viimased:

                    1,000 kätt: 20%
                    10,000 kätt: 10%
                    50,000 kätt: 12,1%
                    100,000 kätt: 11,3%
                    186,000 kätt: 11,9%

                    rohkem käsi polegi mänginud

                    Comment

                    • CTXrix
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 689

                      #130
                      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                      MANSIONPOKER.com would like to offer you a reward to come and try out our new software, which has improved functionality, more tournaments with bigger prize pools and the all new Club Mansion Loyalty Scheme and Club Shop.
                      Come and claim your bonus....
                      We have credited your account with $500 in bonus dollars!!!
                      It's in your account waiting for you NOW!
                      This bonus will release at the rate of $10 for every 650 Mansion Club Points earned, so you can get paid as you play!
                      But hurry, this offer is only valid for fourteen days!
                      And that's not all...
                      Mõnitavad, värdjad!

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #131
                        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                        Algselt postitas CTXrix
                        Mõnitavad, värdjad!
                        Mängida ei saa aga pakuvad, tõsiselt vinge.

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #132
                          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                          Mul praegu setid 11.0%, YESS, ilusad ajad on veel ees ;D
                          Lisaks sellele on mul viimased 30 korda AA break even jooxnud!

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #133
                            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                            Algselt postitas RudiTurbo
                            Mul praegu setid 11.0%, YESS, ilusad ajad on veel ees ;D
                            Võib kuluda vähemalt million kätt :)

                            Comment

                            • ok2aa
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1903

                              #134
                              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                              ma olin täna tightim kui viies B

                              aga võitsin!! wohoo

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #135
                                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                                IRW@tightim, kui viies B.

                                hahahahahahaha! Ise mõtlesid välja vä? :D Ja palju võitsid siis, kui saladuss pole.

                                Comment

                                Working...