*** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #106
    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Algselt postitas ranka
    Yes, siis oota end segaseks :D Saad ehk jõuludeks rahad kätte.
    Reedel kandsin ja täna oli raha olemas. Starsi päkapikud vast.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #107
      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

      Ranka ei loe mängu ajal foorumit ;D

      Mul alles 9 lauda avatud võin seda veel teha

      Comment

      • CTXrix
        Grinder
        • Oct 2008
        • 689

        #108
        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

        Texas Hold'em $1-$2 NL (5 max) (real money), hand #P4-82585177-121

        Seat 1: CTXrix [ A ,K ] ($130.40 in chips)
        Seat 3: ihQpossu89 ($102.15 in chips)
        Seat 5: may168 ($36.15 in chips)
        Seat 6: henrikko72 ($165.90 in chips)
        Seat 8: EroRICH ($33.95 in chips)
        ANTES/BLINDS
        CTXrix posts blind ($0.50), ihQpossu89 posts blind ($1).

        PRE-FLOP
        may168 bets $3.50, henrikko72 folds, EroRICH calls $3.50, CTXrix bets $14.50, ihQpossu89 folds, may168 calls $11.50, EroRICH folds.

        FLOP [board cards A ,3 ,5 ]
        CTXrix bets $22, may168 calls $21.15, and is all-in.

        TURN [board cards A ,3 ,5 6 ]

        RIVER [board cards A ,3 ,5 ,6 ,2 ]
        SHOWDOWN
        CTXrix shows [ A ,K ]
        may168 shows [ K ,4 ]
        CTXrix wins $0.85.
        may168 wins $73.80.

        SUMMARY
        Dealer: EroRICH
        Pot: $77.65, (including rake: $3)
        CTXrix bets $37, collects $0.85, net -$36.15
        ihQpossu89 loses $1
        may168 bets $36.15, collects $73.80, net $37.65
        henrikko72 loses $0
        EroRICH loses $3.50

        :) :D ;D.... :o ??? >:(

        edit: shortstackerid oma hit-and-runidega - pange end põlema! 2 korda!

        Comment

        • CTXrix
          Grinder
          • Oct 2008
          • 689

          #109
          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

          Ei mäleta enam...kas sa, Tigrano, oled MiaMimi?

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #110
            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

            Algselt postitas CTXrix
            Ei mäleta enam...kas sa, Tigrano, oled MiaMimi?
            See suur saladus aga millest selline huvi oled lauas kuskil või ;D

            Comment

            • CTXrix
              Grinder
              • Oct 2008
              • 689

              #111
              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

              Algselt postitas Tigrano
              See suur saladus aga millest selline huvi oled lauas kuskil või ;D
              Jep, kohe su kõrval Wittenis

              Comment

              • CTXrix
                Grinder
                • Oct 2008
                • 689

                #112
                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                PT3-e arvates on mu NL100 lauad NL200 omad- pärast hand historyt vaadates kuvab, et NL1$-2$. Kellelgi veel sellist probleemi...kas keegi üldse kasutab enam PT-it või kõik HEMi kasutajad?

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #113
                  Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                  Algselt postitas CTXrix
                  Jep, kohe su kõrval Wittenis
                  Irw, mul jube positsiooniline eelis ära seal küll istu, Mina, Polkar istume järgi läheb raskeks, jube NITtide laud, ronneriss ja rico1916 dongid

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #114
                    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                    Algselt postitas CTXrix
                    PT3-e arvates on mu NL100 lauad NL200 omad- pärast hand historyt vaadates kuvab, et NL1$-2$. Kellelgi veel sellist probleemi...kas keegi üldse kasutab enam PT-it või kõik HEMi kasutajad?
                    PT3 ei tööta vist jah kõige paremini kahjuks.

                    Comment

                    • leits

                      #115
                      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                      ja downswing j2tkum t2na -25BI alla ev joone .. absull kõik mis AI l2heb on kr2kkimiseks ette määratud.
                      See kuu mingi 9BI alla ev .. peab meeldima .. nii mõnusat haiget runi annab leida

                      Comment

                      • leits

                        #116
                        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                        Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                        MP1 ($23.05)
                        käige ***** (MP2) ($51)
                        MP3 ($20)
                        Button ($60.80)
                        SB ($50.35)
                        UTG ($31.25)
                        UTG+1 ($21.85)

                        Preflop: käige ***** is MP2 with K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img]
                        UTG+1 calls $0.50, 1 fold, käige ***** raises to $3, 1 fold, Button calls $3, 3 folds

                        Flop: ($7.75) Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 4[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 3[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (2 players)
                        käige ***** checks, Button bets $5, käige ***** raises to $13, Button raises to $57.80 (All-In), käige ***** calls $35 (All-In)

                        Turn: ($103.75) 2[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (2 players, 2 all-in)

                        River: ($103.75) 3[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (2 players, 2 all-in)

                        Total pot: $103.75 | Rake: $3
                        Main pot: $103.75 between käige ***** and Button, won by Button

                        Results:
                        Button had 9[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 7[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (flush, Queen high).
                        käige ***** had K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (two pair, Kings and threes).
                        Outcome: Button won $100.75



                        Standard minu puihu ll .. ei olegi võtta kuskitl seda rha .. kauaks enam ei j2tku .. pohhui tõmban bustosse ära

                        e:

                        10.6k käe peale 13 setti .. vaatasiun hemist .. damn ma runnin ikka hästi

                        e2: 2x AA vs kK ja AA vs QQ pf AI .. no ei tulnud ära ... täiesti putsis .. siuke run ei ole lihtsalt võimalik .. ma pakun et 2-3 päeva ja olen busto.. see kuu -600.. 200 daala pealt insta 600 peale alla lennanud .. noo äris kena- Täna 2.6k kätt .. noo ei õnnestunud setti saada veel nende käte jooksul

                        Comment

                        • TaaviK
                          FPP Pro
                          • Nov 2008
                          • 248

                          #117
                          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                          Algselt postitas leits

                          10.6k käe peale 13 setti .. vaatasiun hemist .. damn ma runnin ikka hästi
                          Mul endal on 7,5k käe kohta tulnud 7 setti. Mõtlesingi, et kas keegi oskab öelda kui mitu setti peaks keskmiselt 10k käe kohta saama kui vp$ip on nii 12-14kanti.

                          edit: ma ikka mõtlesin üle, et keskmine seti saamine sõltub ikka väga paljudest erinevatest hemi näitajatest. Igatahes äkki mõni TAG siit foorumist, kes on läbi mänginud väga suure koguse käsi (100k+) viitsib enda keskmise seti tõmbamise meile avalikustada.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #118
                            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                            Algselt postitas TaaviK
                            Mul endal on 7,5k käe kohta tulnud 7 setti. Mõtlesingi, et kas keegi oskab öelda kui mitu setti peaks keskmiselt 10k käe kohta saama kui vp$ip on nii 12-14kanti.

                            edit: ma ikka mõtlesin üle, et keskmine seti saamine sõltub ikka väga paljudest erinevatest hemi näitajatest. Igatahes äkki mõni TAG siit foorumist, kes on läbi mänginud väga suure koguse käsi (100k+) viitsib enda keskmise seti tõmbamise meile avalikustada.
                            Vahet pole, kas oled TAG, LAG, fish, maailma parim mängija, madonna, David Beckam, Rambo, Terminaator siis seti saamise võimalus "mitte rigged" kaardipaki puhul pikemas perspektiivis on 11.8% ehk 1:7,5.

                            Tõestus:
                            [img width=252 height=301]http://arion.pri.ee/images/muu/sets.jpg[/img]

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #119
                              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                              Sa siis preflop paare pole eriti foldinud?

                              Comment

                              • Timpz
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2029

                                #120
                                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                                mm kust ma võiks leida need seti statsid HEMis?

                                Comment

                                Working...