*** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tonis
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 334

    #61
    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Algselt postitas Tigrano
    Dear All,

    Due to the current financial crisis facing the world at the moment,
    the light at the end of the tunnel will be switched off to save on electricity costs,
    until further notice.

    Sincerely,
    God
    LOL :D

    Comment

    • doublemint65
      Grinder
      • Oct 2008
      • 695

      #62
      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

      rankal valus faceplant

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #63
        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

        Algselt postitas doublemint65
        rankal valus faceplant
        lol, wat?

        Comment

        • peokuningas
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 444

          #64
          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

          Krt!
          Teist korda elus läksin bustoks (tegelt 0.55$ jäi alles).
          Full tildis oli 26,5$ ja kuna seda välja kanda ei saanud (50$ min withdraw), siis läksin NL25 lauda.
          Mingi hetk sain 99. Raise. Sain vist calli või kaks. Flop Q93. Rainbow. Bet-raise-call. Turn Q. Saime nupud sisse. Mõtlesin rahuga juba, et duubel olemas ja surfasin juba teistes akendes kui ees kiri, et get chips. Ma vaatan, et wtf mis see nüüd oli. Tuli välja, et vastasel oli AQ ja riverisse lendas 3 ning busto ma olingi. Online pokker on ikka rigged!!!! :D

          Comment

          • Keiss
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1592

            #65
            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

            Triobetis näiteks on ka hommikuti ameeriklasi jms. Nendega ün ikka tunduvamalt lõbusam

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #66
              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

              Algselt postitas Keiss
              Triobetis näiteks on ka hommikuti ameeriklasi jms. Nendega ün ikka tunduvamalt lõbusam
              Mul ei ole ühtegi vettpidavat fakti ja samuti ei ole mul ühtegi vettpidavat tõendit, millega ma suudaks kinnitada, et ameeriklased saavad primas mängida või neil on keelatud.

              Ameeriklaste käest ma olen küsinud -- nende vastus -- ei saa. Aga olen ise ka näinud mehi Chicagost, New yorkist ja mujalt. Dunno. Maybe nad saavad võrku logida ja mängida aga ei saa cashoutida/deponeerida? Kui nii, siis selle vea saaks parandada läbi buddy transferi.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #67
                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                Tõestatud:

                My american friend said:
                Triobet are sorry to inform you that you are not allowed to use our services from your current location.

                Või on mõni teine tuba, mis laseb ameeriklasi ligi?

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #68
                  Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                  Algselt postitas ranka
                  Tõestatud:

                  My american friend said:
                  Triobet are sorry to inform you that you are not allowed to use our services from your current location.

                  Või on mõni teine tuba, mis laseb ameeriklasi ligi?
                  Pigem arvan, et mingi skin vist laseb ikkagi, USA-lasi näha küll seal.

                  Comment

                  • Keiss
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1592

                    #69
                    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                    Jah asukohad on küll neil Usast. Ja ka austraallasi siis palju.

                    Comment

                    • ment52
                      Politseidokumendiga kusjuures!
                      • Oct 2008
                      • 1270

                      #70
                      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                      Primas on keelatud nende (vist 13) osariigi mängijail, kus gambling konkreetselt keelatud.

                      Comment

                      • ok2aa
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1903

                        #71
                        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                        teatud skinnid võtavad vastu usa mängijaid

                        Comment

                        • marguzz22
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1458

                          #72
                          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                          ameerikas on kõik pu**is neil , see sama hea nüüd kui 1.jaanuarist, eesti valitsus ütleb, et pangad , ei tohi last akanda raha kuhugi mänguasutusse moneybrookers , jne. kahju vanadest, isakesi jääb ka vähemaks----


                          mul väike küsimus muidu, kas triobetis on kõik prima lauad või ainult osad?Sest kui need kõik on prima, siis primas ainult eestlased mängivadki, igas lauas vähemalt 1 eestlane..

                          /post tsenseeritud käsitsi. Klamber®/

                          So far, federal prosecutors have not gone after individual players and only a handful of states attempt to ban players from gambling online. Washington is the most prominent, listing Internet gambling as a Class C felony, equivalent to rape, said Kelly, the Buffalo professor. Most states simply ignore the issue.


                          Despite those concerns, the Bush administration recently pushed through last-minute regulations implementing the UIGEA requirements. The effort was led by William Wichterman, a former conservative Republican political aide and lobbyist for the NFL who was hired by the White House in April. A White House spokeswoman said ethics officers cleared Wichterman to work on the issue.

                          The uncertain legal status of online gambling also leaves the United States open to charges of unfair trade practices. Recently, Antigua contended that the U.S. ban damaged its economy by preventing gambling sites from accepting U.S. bets. A World Trade Organization judge agreed with the small island nation and ruled that it was entitled to $21.3 million in compensation.

                          Critics liken the overall U.S. approach to Prohibition-era efforts to stop drinking, saying that the only thing the government has accomplished is driving players away from large, legitimate gambling sites into the arms of unregulated offshore operators.

                          "The Volstead Act didn't stop people from drinking," said Eugene Martin Christiansen, a prominent Internet gambling analyst, "and this opposition won't stop people from gambling online. The Net is too big, the demand is too strong."



                          AMEERIKA ON HAIGE

                          Comment

                          • antnx
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3102

                            #73
                            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                            Kõige haigem on see, et need kes seal üritavad regullida seaduse ja asju ei tea asjast mitte tõhkugi.

                            Comment

                            • Tarmo
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 316

                              #74
                              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                              Ameeriklased on võitvad mängijad :D 45 mehe SnG buy in $11, bubble, mul stak 4k "oskajal" mehel(button) 12k, BB olen AA käes, tuleb raise 2k peale, reraise allinn muidugi tuleb call ja vastas T4os, jep duubel esimene mõte, flopis TT4 :)

                              Comment

                              • ok2aa
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 1903

                                #75
                                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                                eile viskasin hiire puruks. mõtlesin täna, et õigesti tegin. muidu oleks saanud edasi mängida ja kaodata 25x rohkem kui kõige kallim hiir eesti poodides maksab.

                                Comment

                                Working...