*** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mihkel88
    Jube Noob
    • Oct 2008
    • 140

    #46
    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    tra detsember algas ülipasalt, -7 buy inni nl10s ja non sd pots on plussis:S aa..kui ma teen triosse 100 euri deposiidi, kui kaua ma seda reload boonust lahti saan mängida ja kui ma ei jõua seda 2000 kätt täis saada, sis ma ei saa mingit boonust?

    Comment

    • lebovend
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2420

      #47
      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

      Nojah, detsember ei erine novembrist minugi jaoks. Kandsin 100 euri Starsi ja istusin 5 taala NL10 laudadesse. siiamaani on läinud nii, nagu graafik näitab. Isegi kui EV joon kattuks reaalse joonega, oleks ma siiski miinuses. Loomulikult on olnud ka coolereid käputäis. Aga no arvata on, et ei beadi mängu. Erinevalt Triost olen nyyd mänginud fullring laudades, aga mäng läheb ikka sitasti. Kõige hullem ongi see, et ideed on otsas, ei oska midagi ette võtta, mingeid muutusi teha.

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #48
        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

        Algselt postitas mihkel88
        tra detsember algas ülipasalt, -7 buy inni nl10s ja non sd pots on plussis:S aa..kui ma teen triosse 100 euri deposiidi, kui kaua ma seda reload boonust lahti saan mängida ja kui ma ei jõua seda 2000 kätt täis saada, sis ma ei saa mingit boonust?
        saadad 11.ndal maili triosse. vastavalt sellele, palju on RH-de, saad ka boonust.
        reeglites kirjas.



        Comment

        • Lutzky
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1829

          #49
          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

          Algselt postitas lebovend
          Nojah, detsember ei erine novembrist minugi jaoks. Kandsin 100 euri Starsi ja istusin 5 taala NL10 laudadesse. siiamaani on läinud nii, nagu graafik näitab. Isegi kui EV joon kattuks reaalse joonega, oleks ma siiski miinuses. Loomulikult on olnud ka coolereid käputäis. Aga no arvata on, et ei beadi mängu. Erinevalt Triost olen nyyd mänginud fullring laudades, aga mäng läheb ikka sitasti. Kõige hullem ongi see, et ideed on otsas, ei oska midagi ette võtta, mingeid muutusi teha.
          võta aeg maha lihtsalt. ja joo vähem. või siis rohkem.

          l.

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #50
            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

            Täiesti pael esimene sessioon.
            Mängisin algul 5's lauas, hiljem 6's, 3 neist olid full ring, 3 tükki 6 max.
            Ühes lauas kaotasin 180$ ainuüxi, kuid sessioon ise oli +26$, kõik ülejäänud lauad plussis!

            Ning see laud oli nagu jõululaud, mina ning 5 venda kellel VPIP üle 40 ja ühel riveri Aggression 14 , teisel flopi oma mingi 6 ja oi perkele mismoodi luckboxisid!

            Muide kuskohas ma Microgamingu käsi saan convertida?

            Mul on vist vaja tunde selle kohta, kuidas donkide vastu ilma käeta mängida, sest ma ei julge bettida neid, kui nad võivad mu savi käega lõpuni callida.
            Ning mismoodi üldse käituda sellises olukorras, kui ilmselgelt aina kaotan lauas, kuid lauas on nii magusad donkid , et vähe pole, tuleb uus laud otsida või mitte?
            Ning tilt ei old peal, sest kõigis teistes laudades olin suht kõvasti plussis!

            Comment

            • Lutzky
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1829

              #51
              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

              proovi pokerhand.org, seal mingi advanced asi olemas.

              l.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #52
                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                Dear All,

                Due to the current financial crisis facing the world at the moment,
                the light at the end of the tunnel will be switched off to save on electricity costs,
                until further notice.

                Sincerely,
                God

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #53
                  Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                  Algselt postitas Lutzky
                  proovi pokerhand.org, seal mingi advanced asi olemas.

                  l.
                  Kui Pokerstarsis olen mänginud, siis lähen HEM'i, leian käe, panen right click - Copy selected hands to clipboard ja pasten flopturnriveri conreterisse ning t66tab valatult.
                  Seal pokerhand.orgis ei saa kyll mitte halligi aru, kuskilt mingit tulemust k2tte ei saa, aga vb prima omasi ei saa l2bi HEMi v6tta?

                  Ning wtf, seda postitust kirjutades ei ole mul t2pit2hti mingil p6hjusel, msnis on olemas!

                  Comment

                  • MM
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 129

                    #54
                    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                    Algselt postitas ranka
                    Sul inf vananenud. Olevat rakebacki saanud, üles liikunud ja 600NL mänge tapnud.
                    ei olevat - valesti kuulsid

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #55
                      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***



                      Analüüsige seda kätt

                      Comment

                      • Lutzky
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1829

                        #56
                        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                        tseubraška ja gena on ägedam + ka n*egri nali. klassika, nuuh.

                        l.

                        Comment

                        • farik666
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 834

                          #57
                          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                          Algselt postitas Tigrano
                          Mis pokkerilaiskvorstid te olete, kõik magate, millal pokkerit mängite, täna öösel olin foorumis ainult mina ja saast ;D

                          Kes siis öösel koos minuga grindib või pole enam USA mängijaid keda öösel tühjaks teha, et euroopa fishid juba magavad

                          ma tükk aega mõelnud mis kella ajal võiks kõige rohkem usakaid online olla... aga NL10 Starsis leian kell 22-02 eesti aja järgi jube vähe neid... küll aga on palju lõuna ameeriklasi ja ka eurooplasi..

                          Comment

                          • Helmps
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 828

                            #58
                            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                            Algselt postitas jrgn hell
                            kas eestis mõni kuulsam ilus naispokkerimängija ka on? niisama hakkasin mõtlema, kuigi livedel eestis käia ei saa, aga oleks huvitav teada. võib orkse ja rate ka visata, saab vaadata

                            xpeepx pidavat näitama vahest nägu ;D

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #59
                              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                              Algselt postitas farik666
                              ma tükk aega mõelnud mis kella ajal võiks kõige rohkem usakaid online olla... aga NL10 Starsis leian kell 22-02 eesti aja järgi jube vähe neid... küll aga on palju lõuna ameeriklasi ja ka eurooplasi..
                              5-9 hommikul on suht solid aeg

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #60
                                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                                Algselt postitas farik666
                                ma tükk aega mõelnud mis kella ajal võiks kõige rohkem usakaid online olla... aga NL10 Starsis leian kell 22-02 eesti aja järgi jube vähe neid... küll aga on palju lõuna ameeriklasi ja ka eurooplasi..
                                Meie aja järgi 17.00-09.00.

                                Ühesõnaga siis, kui mängijaid on Starsis 70,000 või rohkem. Kui alla selle, siis võid kohe alla anda.

                                Comment

                                Working...