*** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Parem hilja, kui mitte kunagi!
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Triobeti standard jõulukalender:

    Betsafe Latvija totalizators, spēļu automāti, live kazino & pokers. Pievienojies un saņem 20eur bezriska likmi un 20 bezriska griezienus spēlē Gates of Olympus!


    Soovitan pilgu peal hoida ehk joppab ning on ka pokkerisõpradele midagi.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #3
      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

      hahahahahaha kuuks ajaks doomswitch gtd sulle

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #4
        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

        Algselt postitas ranka

        Parem hilja, kui mitte kunagi!
        Ei saa naljast aru, liiga peen või liiga paks huumor?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

          Algselt postitas ESTPatrick
          Ei saa naljast aru, liiga peen või liiga paks huumor?
          Random pic. Meenutas dollarit, miski santa ka peal ning vaatasin, et ohoo detsember. Mõtlesin, et sobib kokku. Aga nääd eksisin. Juba esimene viga esimesel detsembril. Tõotab tulla hää kuu.

          Algselt postitas Codecci
          hahahahahaha kuuks ajaks doomswitch gtd sulle
          Tegin ka eelmine kuu chati teema ning sain rämeda puumswithci osalise

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #6
            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

            Sattusin lugema selle Absolute superuserite sündmuse kohta ja vaatasin youtubest videoid. Väga sick peaks mainima, vaadake, kes pole enne näinud.

            Comment

            • Tarmo
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 316

              #7
              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

              on sickk, vaatasin ise ka umbes pool tundi neid, igasugune pokkeri mängimise tuju kadus ära :D loodame et micros selliseid asju ei toimu :D:D

              sick sickk sickkkk

              Comment

              • marguzz22
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1458

                #8
                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                ärge mängige UB ja Absolutes, micros sellistel vendadel olekski kõige parem jaurata, keegi ei pane tähele mingi nl50 ntx... sama teema võib üldiselt olla ka mujal sitedel, vaadake, kus need registeeritud on... Mingid kukumukua saared, ilma igasuguse regulatsioonita jne...

                Comment

                • TaaviK
                  FPP Pro
                  • Nov 2008
                  • 248

                  #9
                  Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                  Algselt postitas marguzz22
                  ärge mängige UB ja Absolutes, micros sellistel vendadel olekski kõige parem jaurata, keegi ei pane tähele mingi nl50 ntx... sama teema võib üldiselt olla ka mujal sitedel, vaadake, kus need registeeritud on... Mingid kukumukua saared, ilma igasuguse regulatsioonita jne...
                  Vot see oleks üks äärmiselt loll vend, kes mängiks teiste kaarte nähes NL50's.

                  Comment

                  • lebovend
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2420

                    #10
                    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                    ja kui ma ei v6ida nyyd see kuu starsis, oi oi ranka, mis siis saab!

                    Comment

                    • marguzz22
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1458

                      #11
                      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                      Algselt postitas TaaviK
                      Vot see oleks üks äärmiselt loll vend, kes mängiks teiste kaarte nähes NL50's.

                      miks loll? Keegi ei pane tähele, grindiks rahulikult endale br kokku, või nl100, vana läks brodega mängima, kes vaatasid wtf ja tõmbasid ta vahele UB ja AB mängivad ainult idioodid nüüd, 1ki norm. pokkerisõber, kellel raha maha visata plaanis ei ole seal igatahes ei jända.

                      Comment

                      • farik666
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 834

                        #12
                        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                        kuskilt seda 60 minuti saate osa saab tõmmata?

                        Comment

                        • TaaviK
                          FPP Pro
                          • Nov 2008
                          • 248

                          #13
                          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                          Algselt postitas marguzz22

                          miks loll? Keegi ei pane tähele, grindiks rahulikult endale br kokku, või nl100, vana läks brodega mängima, kes vaatasid wtf ja tõmbasid ta vahele UB ja AB mängivad ainult idioodid nüüd, 1ki norm. pokkerisõber, kellel raha maha visata plaanis ei ole seal igatahes ei jända.
                          Mõtle veidike. Kui sul oleks võimalik näha kõikide mängijate kaarte kõikides laudades, siis miks sa peaksid kasutama seda "annet" kuskil vähetootvates NL50 laudades. Aga olgu, ütleme, et sa omadki seda "annet" ja tõesti lähed NL50 mängima. Teadagi on iga inimene raha peale ihne ja ma olen üsna kindel, et see max 1K$ päevas ei rahuldaks sind ammugi ära, kui sa tead, et sa võiksid 10-100 korda rohkem teenida kõrgemates laudades. Põhjus, miks nad cheatimisega vahele jäid oli ilmselgelt lausidiootsus. Nad lihtsalt mõtlemata üritasid igat potti võita. Kui mul oleks võimalik näha teiste kaarte, siiis käituksin ma nii, et kõigepealt hooraks kiiresti bankrolli endale kokku ja siis läheksin kiirelt kuhugi NL5000 lauda ja mängiksin oma A-game'i, mis tähenda, et oma vp$ip ja preflop raise'i hoiaksin TAG mängijale vastaval tasemel ja kasutaksin seda "annet" enamjaolt vaid bluffimisel, kui näeksin, et saan kergelt poti endale. Kui vähegi hoolikamalt mängida ei saa keegi aru, et tegemist on superuseriga.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                            http://www.youtube.com/v/fka9ECFP9ag&hl=en&fs=1

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                              60 minutit.


                              Comment

                              Working...