Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama
jep, olemas!!!
tegin uue rekordi, ärgates taco expressi wc-s! kusjuures esimest korda oanin endale tildis bänni peale. ja nightchati Kee tuleb minu juurde elama, ma olen tegija!
jep, olemas!!!
tegin uue rekordi, ärgates taco expressi wc-s! kusjuures esimest korda oanin endale tildis bänni peale. ja nightchati Kee tuleb minu juurde elama, ma olen tegija!
Comment