haha, juristina saaks seal nende tüüptingimuste vastu häält teha küll, kuna 10.05 on pmst võimatu täita, siis oleks selline tüüptingimus ju kehtetu ning saaks õiguskaitsevahendeid kasutada.
Tüübid peaksid vähemalt 10.15 panema, siis oleks reaalselt võimalik lepingu tingimusi täita, ning lootma, et kes ikka pohmakaga paarikümne eegu pärast viitsib hommikul end voodist välja ajada.
Imo võiks tingimustes olla samahästi ka 9.59 või varem ja kellelgi ei saa mingit ütlemist olla. Laen on laen ja kui laenutingimustega nõustud, siis tuleb see ka tähtaja jooksul tagasi maksta.
lauad on kuldsed.. aga lihsalt ei jaksa olla.. ära magama väikse miinusega:-(
lol, kuldsed.. wat:D? Tra ma oppisin järjekordselt, et kolmap2vased p2evad on mõttud m2ngimiseks .. tableselecti pooleks ja mingi 6 laua leidsin normaalset .. ylej22nutes standard flipiud regidega ja standard biidid .. ma hakkan kolmap millegi muuga tegelema. ostan liht iron dayd kolmap2evaks .. 95 prossa ajast on kolmap yli kusised lauad imho
Peab nõustuma, päeval hiilisin, siis oli puhas regsiarmada igalpool platsis, no ei leia lauda. Nüüd õhtusemal ajal 4 PL50 head lauda leidsin, aga pooltes fishid otse vasakul käel reas, mõttetu nühkimine...
Comment